anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Cześć!

Chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w warsztatach na temat sporów i roszczeń. Odbędą się one 22 kwietnia, w godzinach 13:00 - 15:00.

Z kilkoma osobami zasiądziemy w jednym pokoju przy kilku komputerach i przez dwie godziny będziemy do Waszej dyspozycji. Zgromadziłam następujący zespół: Marysia, która pracuje w dziale ds. roszczeń; Danka, która jest naszym specjalistą od polskiego produktu; Grzesiek, który pracuje w naszym biurze w Warszawie. Mam nadzieję, że dzięki temu uda nam się odpowiedzieć na więcej pytań, odpowiedzi będą szybsze i bardziej wszechstronne.

Tematem będą spory i roszczenia. Postaramy się znaleźć odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Pamiętajcie jednak, że ponieważ nie możemy ujawniać informacji o naszych użytkownikach, nie będziemy w stanie omawiać konkretnych przypadków.

Czekamy na Was z niecierpliwością,
Emilia i zespół!
Wiadomość 1 z 45
ostatnia odpowiedź
44 ODPOW. 44

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

cubey7
Użytkownik
Zgodnie z poradą wszcząłem spór, niestety sprzedający nie nawiązał dialogu - milczy jak zaklęty. Numer przesyłki (LJ221313818US) nic nie rozwiązuje, paczuszki jak nie było tak niema. Pozostało kilka dni do przekształcenia sporu w roszczenie, waham się przed tym czynem obawiając się że nic w ten sposób nie uzyskam.
Powinienem jeszcze czekać?

P.S. Dodam że chodzi o aukcje o numerach: 260191125309, 260204138558, 260191126100
Wiadomość 21 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

pagan_inc
Użytkownik
słuchajcie mam takie pytanko - kilka dni temu kupiłem na ebayu angielskim telefon samsunga. Brat akurat do 20 maja jest w UK więc myślałem pochopnie ,że wygram aukcje - sprzedawca poda mi swój numer konta , ja przekaże ten numer konta i dane sprzedajacego bratu a ten wpłaci mu należność i jednoczesnie ten sprzedawca wysle produkt do anglii czyli do mojego brata . Niestety ten many nie ma konta bankowego - płatności domaga się tylko przez paypala a ja mam tylko konto bankowe - nie ma kredytowego więc nawet nie moge założyć konta paypal , brat wątpie by w tym wszystkim sie połapał zważywszy ,że cieżko u niego z angielskim więc sam z UK nie założy bez pomocy - sprzedawca bardzo honorowo zaproponowal ze moge bez konsekwencji wycofac sie z aukcji i musze jedynie powiadomic o tym ebaya zeby nie obciazali jego prowizją - mam pytanie - czy naprawde bez konsekwencji tak moge zrobic? czy tez ebay będzie ode mnie starał się uzyskac jakies roszczenia za rezygnacje z zakupu spowodowaną niemożliwoscia zalozenia konta paypal?
Wiadomość 22 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

frytkowski_18
Użytkownik
Ja rowniez mam pytanie chodz troche dziwne 🙂
Otoz kupilem wraz z mama, karte kredytowa VISA CLASSIC w banku ing Bank Slaski.
Do tej karty dokupilismy 2-ga,na moje dane.
Jak narazie przyszla karta glowna (na mame).
I tutaj pytanie,
czy moge zalozyc na ta same karte 2 konta na paypalu? na tym samym adresie ?
Bo wydaje mi sie ze bede mial takie same "cyferki" na swojej karcie, co mama ma na swojej 😉
Czekam na odpowiedzi 😉
Wiadomość 23 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

lukweg
Użytkownik
nie, watpie zebys mial ten sam nr na swojej karcie. Jesli beda inne numery to mysle ze nie bedzie problemu chyba ze systemowi nie bedzie se podobac ze naleza do jednego rachunku bankowego.
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 24 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Początek może być taki sam, ale koniec już inny
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 25 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

tatianko
Użytkownik
Otworzylem roszczenie na PayPal.
Status sporu to: Oczekiwanie na odpowiedź sprzedającego
Sprzedający ma niby 10 dni na odpowiedź, minelo już ponad 10 dni a status roszczenia nie zmienił się, czy ja mam coś teraz zrobić?, czemu status jest ciągle ten sam?
Wiadomość 26 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

miki1345
Użytkownik
Musisz eskalować to do roszczenia

Pozdrawiam
Wiadomość 27 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

j_piciu
Użytkownik
Witam

Dogadalem sie ze sprzedajacym ze kupie od niego 12 takich samych przedmiotow a zalicytuje tylko 1 (wygrana 1 aukcja z 1 przedmiotem).
Nastepnie on wyslal mi żądanie zaplaty na paypal wpisujac tam ze jest to zaplata za 12 przedmiotow ale nie ma tam zadnego numeru aukcji ani nic potwierdzajacego ze kupilem akurat ten przedmiot - jest tylko nazwa przedmiotu x 12, oraz aukcja zakupu na ebay ale tylko 1 przedmiotu.

Czy taki sposob transakcji przez paypal jest bezpieczny?
Czy moge zalozyc sprawe jak przesylka do mnie nie bedzie dochodzic?
Czy mam jakams szanse wygrania sprawy i czy moge liczyc na zwrot pieniedzy w razie nie dostania przedmiotu?

Pozdrawiam
Wiadomość 28 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

yarec1979
Użytkownik
Witam. Mam nie mały problem, ponieważ 18.07 kupiłam na angielskim ebay-u praleczkę (jestem w uk). Sprzedawca chciał płatnośc przez eCheque . Transakcja trwała dośc długo i w końcu 4.08 pieniążki poszły. Po kilku dniach zauważyliśmy, że sprzedawca nic juz nie wystawia, i że zaczynaja napływać negatywne opinie. Nie odpowiada na meile, nie odbiera telefonu. Jednym słowem zostaliśmy oszukani. 18.08 rozpoczelismy procedurę zwrotu pieniędzy z Pay pal-em jak wygląda procedura w przypadku eCheque ??
Wiadomość 29 z 45
ostatnia odpowiedź

WARSZTATY NA FORUM – SPORY I ROSZCZENIA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

lukweg
Użytkownik
Do j_piciu
taka transakcja jest niezgodna z regulaminem ebay
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 30 z 45
ostatnia odpowiedź