Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak Sprzedający może dodać koszty

Kupiłem przedmiot na eBay US. Nie mogę jednak za niego zapłacić, bo sprzedający nie uzupełnił danych odnośnie kosztów wysyłki do Polski. Jak można dodać kwotę wysyłki do sprzedanego przedmiotu, tak abym mógł zapłacić za niego przez Paypal(to ważne).

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 289 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS i długi czas oczekiwania na przysyłkę do Polski

Widzę że sporo osób ma podbne problemy co ja z dostarczeniem na czas paczki:( , chodzi o to, że zrobiłem zakup towaru na ebay.com w dniu 06.01.2011 , platność dokonalem odrazu poprzez PayPal. Osoba wyslała towar poprzez USPS przesylka typu USPS Expre...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18125 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka tylko metodą Airsure z UK

WitamMam pytanko czy w Polsce jest akceptowana wysyłka metodą "Airsure" , bo tylko taką metodą wysyła sprzedający z UK?Jeśli nie to czy jak sprzedającemu zasugeruje wysyłkę "Royal Mail International Signed for" będzie to coś podobnego lub czym to się...

Kupno na aukcji niemieckiego ebay'a - płatność do ręki?

PROBLEM:Na ebay jestem dopiero od wczoraj,bo zainteresowała mnie jedna aukcja...,która potrwa dzisiaj jeszcze tylko przez kilka godzin...na PayPal nie mam nawet kontaa dzisiaj w Niedzielę nie dam już chyba rady wpłacić środków pieniężnych...sprzedawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 179 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie tego szukac?

Pojawil sie numer przesylki miedzynarodowej i taka wiadomosc -Ta przesyłka została przekazana do Interpost w celu dostarczenia ostatecznemu odbiorcy Gdzie tego szukac?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 243 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak sledzic przesylke z USA?

WitamProsze Was o pomoc. Zakupilem 18.11 maskotke w USA. Ikona na stronie ebay podswietlona jest ze jest paczka wyslana.Gdy klikamsledz przesylke to pojawia sie nr przesylki UPAAA0...... i przewoznik PBI. Nic pozatym. Czy ja ten nr musze gdzies jeszc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2145 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Zaginiona przesyłka z USA

Witam Piszę na forum chyba po raz pierszy, ale chciałem zasięgnąć opinii innych Forumowiczów. Otóż 11 października zakupiłem u sprzedawcy w USA baterię do kamery. Bateria taka w Polsce kosztuje 348 zł, a na eBayu zakupiłem za $63 wraz z kosztami wysy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno zegarka z USA. Jak z tą przesyłką?

Witam wszystkich! Piszę, ponieważ jestem nowym użytkownikiem i potrzebuje waszej pomocy. Zastanawiam się nad kupnem zegarka z USA. Wysyłam model oraz sprzedawce: http://www.ebay.pl/itm/Nixon-The-Chronicle-Brown-Leather-Silver-Mens-Watch-A127-1113-/39...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1013 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup z USA, sposób wysyłki (cło, vat)

Witam, zakupiłem jednej z zagranicznych (USA) aukcji dwa przedmioty o raczej niewielkiej wartości. W związku z tym mam pytanie: czy, jeśli to ma znaczenie, lepiej wysłać je w dwóch osobnych paczkach (każda o wartości <22€), czy w jednej dużej (wtedy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4444 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka w 2 etapach

w przypadku towarów, które nie mają opcji wysyłki za granicę. czy istnieje usługa kurierska polegająca na wyjęciu towaru ze skrzynki typu e-przesyłka gdzieś na granicy i dostarczenie dalej na adres w Polsce?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 251 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z USA, problem?

Witam W jednym ze sklepów u USA zakupiłem kilka silniczków do modeli samochodów. Wartość łączna jakieś 50$. Paczka została wysłana 28.10.2013 Priority Mail Int. 29.10.2013 paczka trafiła do ISC CHICAGO i od tamtej pory cisza... nie wiem czy została w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 286 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysylka była na uk.odmowil wysylki do polski wiec zaproponowałem wysylke adresw uk-brak odp.

zakupilem przedmiot na licytacji w opisie byla zaznaczona wysylka przedmiotu na uk bez podania jej kosztow,przed licytacja zadalem pytanie odnosnie pochodzenia przedmiotu (brak bylo dowodu zakupu oraz certyfikatu chodzi o meteoryt) uzgodnilem koszt w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 471 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie za granica

Witam! Mam pytanie odnośnie pewnego przedmiotu. Chcialbym kupic ten przedmiot, jednak kupuje poraz pierwszy i niechciałbym kupić poprostu źle. Mianowicie z kosztów jakie zaobserwowałem na tej aukcji to 100 zł przedmiot i 50 zł przesyłka. Czy mogę na ...

Rozwiązane! USPS O co chodzi

witam mam pytanie, wyczytałem że " Electronic Shipping Info Received " znaczy to że otryzmali od sprzedajacego chęć wysłania przesyłki a więc taka waidomosc miałem 1 listopada a 28 pazdziernika miałem waidomość "Processed through USPS Sort Facility "...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 691 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania