Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! USPS O co chodzi

witam mam pytanie, wyczytałem że " Electronic Shipping Info Received " znaczy to że otryzmali od sprzedajacego chęć wysłania przesyłki a więc taka waidomosc miałem 1 listopada a 28 pazdziernika miałem waidomość "Processed through USPS Sort Facility "...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 710 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ten sam przedmiot kupiony 2 razy ebay.uk

Witam, mam problem z 2krotnym kupnem tego samego przedmiotu. Sytuacja przedstawia się następująco: Sprzedawca w UK wystawił przedmiot w trybie "kup teraz" nie podając kosztów wysyłki do PL. Na 3 minuty przed koncem aukcji odpisał, że zgadza się na wy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 592 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Standard Int'l Shipping z USA

Kupiłem przedmiot w USA. Sprzedawca wysłał go 30 września bez możliwości śledzenia paczki. Według opisu rodzaju przesyłki (Standard Int'l Shipping) powinna dotrzeć w ciągu 7-14 dni roboczych. Dziś jest 23 października i przesyłki dalej nie widać. Po ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2759 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co oznacza status opening w China Post air mail

Kupiłem jakiś miesiac temu towar na Ebay z Chin. I zaczyna się mój problem. Po otworzeniu roszczenia na PayPal sprzedawca podał nr wysyłki. Po sprawdzeniu w trackingu raz pokazuje wysyłkę w statusie opening za jakiś czas że nic takiego nie ma później...

Faktura od sprzedawcy.

Witam, mam taki problem chciałbym zakupić pewien produkt z Chin , ale jak wygląda sprawa z fakturą .Wiadomo że chińczycy nie wystawiają zadnych dokumentów , co w takim przypadku zrobić jezeli taki produkt chciałbym sprzedać na allegro.Mam założoną DG...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1814 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup w UK i faktura 0%

Witam, Kupiłem przedmiot na angielskim ebayu. Po zakupie wysłałem maila do sprzedającego podając dane firmy oraz moj numer VAT EU i prośbę o wzstawienie faktury 0%. Wystawil mi fakture przez ebay, ale na kwote brutto. Sprzedajacym okazal sie polak i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1069 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca z Niemiec nie chce wydać towaru

Witam. Mam taki oto problem. Na niemieckim eBay 19.12.2009 wygrałem dwie aukcje tego samego użytkownika. Przez tydzień próbowałem się z nim skontaktować mailowo aby ustalić termin odbioru. Prosiłem też o numer telefonu aby z nim porozmawiać - bezskut...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 740 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cena paczki z Australii

Chce kupić model samochodu od sprzedawcy z Australii. Samochodzik kosztuje 100$, wazy nie więcej niż 0.5kg. Zapytałem o cenę wysyłki i sprzedawca odpisał mi 60$ - poczta lotnicza. Myślicie, że to dobra cena? nie znam się na kosztach przesyłek.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1988 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bład przy płacieniu PayPal

"Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)." ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jakie podjąć działania w sporze o niedostarczony przedmiot?

Witam! Jak wygląda problem - czekałem przeszło miesiąc na towar z Chin, który nie doszedł do dziś. Otworzyłem spór i po kilku dniach negocjacji sprzedawca odpowiedział, że wysyła zamiennik.I teraz nie wiem, jakie działania mam podjąć. Na towar muszę ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 858 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niedostarczona przesyłka a zwrot poniesionych kosztów

Witam:)Kupiłem przedmiot w Wielkiej Brytanii od sprzedawcy u którego kupowałem już nie raz. Paczki zawsze dochodziły po 5-10 dni.Teraz paczka nie doszła,a jest już 22 dni od wysyłki. Pisałem z sprzedawcą, że jeszcze poczekam z tydzień. Sprzeawca jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność poprzez Paypal. Nie rozumiem.

Mam na koncie Paypal właściwą kwotę pieniędzy, tyle ile potrzeba za dany produkt (a nawet więcej). Konto jest powiązane z Ebayem (i na odwrót). Mimo tego kiedy kilkam na "zapłać teraz" przy produkcie nie wyświetla mi się nic w rodzaju "użyj salda kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czekam ponad 3 miesiące na przesyłkę z USA

Witajcie!Jak już zorientowaliście się po tytule mam mały problem.Aby nie zanudzać szybkie info:1. Dokonałem zakupu u sprzedawcy z USA przez ebay 19.052. Przesyłka została wysłana chyba dwa Dni potem USPS First Class Mail Intl.3. Sprzedawca zapewniał ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 486 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło i podatek

Witam,Czy zapłacę za ten przedmiot cło i podatek lub jedno z wymienionych. Dziekuję z góry za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania