Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

licytowanie przy braku wysyłki do PL

Sprzedający na ebay.de ustawił dla danej aukcji wysyłkę tylko do Niemiec, ale po kontakcie mailowym, zgodził się, w razie mojej wygranej, wysłać przedmiot do Polski. Nie mam jednak możliwości danej aukcji wygrać, bo w momencie, gdy moja oferta jest n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 973 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakup w Niemczech z wysyłką do Niemiec - płatność z Polski

Kupiłem przedmiot na ebay.de. Sprzedajacy wskazał wysyłkę na terenie Niemiec i podał koszt wysyłki przedmiotu. Chcę zapłacić za ten przedmiot i wysłać Sprzedajacemu adres do wysyłki. Niestety ani ze strony ebay.de ani ebay.pl nie mogę dokonać płatnoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1302 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło i podatki płatne z góry (import charges), czy nasz Urząd Celny nic nie doliczy?

Witam,Chcę kupić rzecz z elektroniki (jak poniżej) gdzie sprzedający ustawił opcję import charges w kwocie $27,02 (czerwona ramka). Czy polski Urząd Celny dostanie te pieniądze i się "zadowoli" czy może mnie ciągać? Jeżeli nie i przywali mi cło, to g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3770 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodanie przedmiotu do zakupu

Witam. Otóż zamówiłem od gościa 2 sztuki stoperów, lecz jeszcze nie zapłaciłem za nie. Moje pytanie brzmi: czy mogę jakoś dodać do tych 2 stoperów jeszcze jeden, aby w jednej paczce były 3 przedmioty lub anulować obecne zamówienie i złożyć jeszcze je...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 154 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

Witam serdecznie! Chciałbym zapytać o adres na który może zostać wysłany przedmiot z USA. Podczas rejestracji podałem swoje dane adresowe (Polska) i naturalną rzeczą jest, że na podany adres sprzedający wyśle rzecz. Chciałbym jednak żeby została ona ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6637 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

Mam problem z finalizacją transakcji

Witam, mam problem, przed chwilą kupiłam przedmiot za granicą i nie mogę sfinalizować transakcji. Tzn. nie otrzymałam maila potwierdzającego zakup a jak próbowałam zapłacić to przeszłam przez logowanie w paypal, potwierdziłam płatność i zonk, płatnoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie przedmiotu

Witam. Mam pytanie dotyczace tego przedmiotu: http://www.ebay.com/itm/New-OFFICIAL-SPEED-STACKS-SPORTING-STACKER-TIMER-/110925233924#shId Ile wyniesie całkowity koszt 1 timera wraz z przesyłka i innymi doliczeniami? Niestety nie widziałem tam żadnego...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co to jest "Formularz żeglugi międzynarodowej"??

Witam,kupiłem na aukcji stacjonarnej w Stanach 2 monety , zapłaciłem i dostałem informację abym wysłał im "międzynarodowy formularz żeglugi" tak aby mogli mi przysłać te walory -nie mam pojęcia co to za formularz i gdzie go szukać.Bardzo proszę o inf...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 104 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy to normalne w paczkach z USA?

Patrzcie na tracking paczki z USA. Zaczynam się martwić czy paczka dojdzie. Przedmiot kupiony 8.05.13. Kiedy mogę zarządać zwrotu pieniędzy? Tracking: May 26, 2013, , Depart USPS Sort Facility, MIAMI, FL 33112 May 25, 2013, 9:33 am, Processed through...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy zapłacę cło i podatek VAT?

Witam. Mam małe pytanko: Czy będę musiała zapłacić cło i podatek no i ile to mogłóby kosztować przy zakupie tego produktu. http://www.ebay.pl/itm/003-Gothic-Lolita-Plateau-Riemchen-Pumps-Schuhe-schwarz-weis-rot-blau-rosa-braun-/320959097532?pt=DE_Dam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 522 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup w Chinach- czy jest bezpieczny

Witam:) Zawsze kupuje na ebay w UE wiec nie mam z tym problemu ale teraz potrzebuje dokonać zakupu w Chinach http://www.ebay.pl/itm/251217731383?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#shId i mam obawy czy towar dotrze do mnie i czy będę m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze zwrotem towaru

Cześć, kupiłem przedmiot w Kanadzie, który okazał się nie do końca taki, jak opisywał go sprzedający, a ponadto okazało się, że i tak mi nie pasuje, dlatego postanowiłem go zwrócić. Zgodnie z informacjami zawartymi w opisie aukcji na zwrot mam 14 dni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy PayPal

Witam, Jestem nowy na tych ebay'ach i PayPal'ach, niedawno (3 dni temu) kupowałem cuś i już popełniłem pierwszy błąd, wpłaciłem sprzedajacemu trochu za dużo pieniędzy (zamawiałem parę rzeczy od jednego sprzedawcy i zapłaciłem mu za wysyłkę każdej rze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13116 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania