anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

Witam.

Nadano moją paczkę z Kanady dnia 26.12.2013. Dziś jest 1.02. 2014 a paczki nadal nie ma. Paczka została nadana Canada Post International Parcel - Surfac. Dostałam jej numer oraz link do śledzenia. Gdy klikam w ten link to mi się pokazuje że paczka jest ,, in transit'' problem w tym, że pasek przestał się przesuwać do przodu. Co robić? Pisalałam już do sprzedającego ale jeszcze nie odpisał...

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

sprawdz na sledzeniu poczty polskiej, jesli placilas paypalem, to nie zapomnij otworzyc sporu gdyz zostalo bardzo malo czasu

 

policz sobie 45 dni od momentu klikniecia kup teraz lub wygrania licytacji, po kolei, jak leci wlacznie z sobota i niedziela

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

no właśnie mam czas do 5 lutego żeby otworzyć spór w Paypalu a tam jak kupowałam bylo napisane że dostawa 6-30 dni roboczych i jak sobie liczyłam to 10 lutego wychodzi ten 30 dzień roboczy czyli po tym czasie jak jest spór z Paypala. A jak sprawdzałam na stronie poczty polskiej to pokazało mi tylko wagę i rodzaj wysyłki.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

Ty na to nie patrz jaki tam jest czas dostawy, bo to są wyliczenia ebaya, nie bardzo wiem na jakiej podstawie oni to wyliczają, krótko mówiąc kupujących z zagranicy wprowadzają w błąd.

 

Ja wysyłam bardzo duże ilości do Włoch i te terminy co oni podają, nie mają się nijak. Oni podają max 14 dni a klient, otrzymuje po 21 dniach od wysłania z Polski.

 

Nie czekaj do 5 lutego, tylko otwórz max 4 lutego, żeby nie było za późno i się nie okazało że jest musztarda po obiedzie 🙂

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

długie oczekiwanie na przesyłkę z Kanady

NIE ZWLEKAJ !!!!!

 

Otwórz spór na Paypalu nawet DZIŚ !

 

Masz wtedy 20 dni na komunikacje z sprzedawca i spokojne czekanie do 10.02 a jesli nie dojdzie Przekształcasz spór w roszczenie i odzyskujesz gotówkę 🙂

 

Jeśli czas dostawy jest az do 30 dni roboczych to idze to chyba drogą morską (najtańsza opcja z Kanady) koszt około 30-40 $ na przesyłke do 2kg jak dobrze pamietam...

 

 

W sledzeniu pasek "in transit" ma tylko jedną pozycje (chyba że przesyłka jest CENNA i KURIERSKA wtedy każdy jej RUCH jest monitorowany----> nie w przypadku paczki zwykłej)

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź