anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wczoraj nie wytrzymałem i w końcu napisałem na reklamacje.zagraniczne@warszawa.poczta-polska.pl; i skargi@centrala.poczta-polska.pl grzeczne zapytanie dotyczące mojej przesyłki i różnic pomiędzy trackingiem USPS i PP. Zaglądam dzisiaj po południu a tu niespodzianka - paczka cudownie się odnalazła na cle w WER Warszawa 😄 Zobaczymy ile tam będzie leżała.

Wiadomość 81 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie WER Warszawa zadziałał. Już od wczoraj w WER Szczecin, a dziś przygotowana do odbioru. Znając moją pocztę, to najwcześniej jutro będzie. Ale generalnie to mnie to rozwala. Paczka z NY do WAW 3 dni, a potem leży sobie bezczynnie 2 tygodnie lub więcej...

Wiadomość 82 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

witam

mam pytanie czy dostales jakiekolwiek odpowiedzi na emeile ktore napisałes do poczty? moja przesyłka  3,11 prawdopodobnie wyladowala na okeciu i od tej pory wszystko stoi w miejscu. poczta twierdzi ze paczki nie ma w Polsce i zeby skladac reklamacje u nadawcy. czy mozesz podac jakies tel dzie dwoniłes .z gory dziekuje. pozdrawiam sławek

Wiadomość 83 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

witam

ja również czekam na przesyłkę, od 9.11 tracking pokazuje że jest na okęciu. w ubiegłym tyg wysłałem emaile z pytaniem na które też nie uzyskałem odpowiedzi. Podpinam się o pytanie o nr telefonu

Wiadomość 84 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie podobnie. Od 3 listopada ślad się urywa na Okęciu.

A rok temu kupowałam u tego samego sprzedającego i było wszystko ok

Wiadomość 85 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

To samo. Paczka od 11.11 na Okęciu. Poczta Polska nic nie wie. 

Pięknie 🙂 

Wiadomość 86 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie też, dostałem dzisiaj emaila, że nie mają paczki o takim nr.

Wiadomość 87 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wyslalam w koncu maila do reklamacji zagranicznych i do skarg na poczcie. Zobaczymy. Ale paczki w trackingu pocztowym od poczatku nie bylo tylko na ebayu i USPS. Wysłane First Class Package International Service

Wiadomość 88 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

c

Wiadomość 89 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie wyglądało to tak. Paczka wysłana Z USA  dotarła wg USPS tracking do Warszawy (Okęcie) 03 listopada 2017r. Dzisiaj 22 listopada dostarczona do domu, chyba przez Pocztę Polską (akurat mnie nie było)/ Co się działo z nią przez te 19 dni, nie byłem w stanie w żaden sposób ustalić. Pisałem skargi na adresy tu podawane, a właściwie grzeczne zapytania czy ktoś jest w stanie cokolwiek powiedzieć/ustalić. I nic. Dzwoniłem na numer tu podawany (chyba poczta na lotnisku) i nic. Na moim trackingu bez zmian, ostatni wpis jest taki: Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on November 3, 2017 at 10:01 am. The item is currently in transit to the destination. Tracking przestaje działać w momencie kiedy samolot wyląduje. Aha, dziś otrzymałem mailem odpowiedź od Poczty Polskiej:

"....Wskazana przesyłka nie została zarejestrowana w systemie śledzenia Poczty Polskiej. Dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej aktualnego statusu. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania. Nadmieniamy, że numery przesyłek rejestrowanych zagranicznych rozpoczynają się od oznaczeń: R - listy polecone, V - listy z zadeklarowaną wartością, C - paczki pocztowe, E - przesyłki kurierskie EMS. Numer składa się z 2 liter na początku, 9 cyfr i 2 liter na końcu, oznaczających kraj nadania. Numer omawianej przesyłki ma inny format - rozpoczyna się od litery U, w związku z czym przesyłka taka, jeśli jest doręczana przez Pocztę Polską, najprawdopodobniej traktowana jest na terytorium Polski jako przesyłka zwykła, nierejestrowana. W przypadku przesyłek zwykłych nie ma możliwości ustalenia ich statusu." 

Wiadomość 90 z 439
ostatnia odpowiedź