anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzięki bardzo za to obszerne streszczenie, wiele się wyjaśniło. Trzeba przyznać, że niezły mają schemat działania. No nic, pozostaje tylko czekać. 

Wiadomość 91 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wyglada na to, ze transport z 3.11 był pechowy. Tracking mojej paczki właśnie na tym sie konczy (ale tracking widze tylko w ebayu albo USPS, a na trackingu poczty polskiej nic, mimo ze teoretycznie zagraniczne tez widac)

Wiadomość 92 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja natomiast mam informację że przesyłka odeszła z Okecie warszawa dnia 13 listopada , ale do mnie nie dotarła do dziś tj 24.11 więc albo którys UC przetrzymuje ale który ( jestem z okolic Wrocławia )? albo zagineła 

Wiadomość 93 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 94 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Do centrum Wrocławia też nie dotarła jeszcze. Zaraz będzie 20 dni..

Wiadomość 95 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie sytuacja wygląda następująco. Dnia 23 września sprzedawca z US wysłałą do mnie paczkę First Class Int. I teraz info z trackingu: 25.09 - wysłano z LA. Kolejna informacja jaka pojawiła się na stronie poczty polskiej to uwaga: 11.10 paczka przygotowana do doręczenia. przez ten cały czas nie było ŻADNEJ informacji, że trafiła do polski, kiedy przez wer przeszła co dlaej się z nią działo. Masakra. Kolejną przesyłkę zamówiłem 3 listoopada. wysłana ze stanów 7go i do tej pory nie ma żadnej informacji. NIC. Rozumiem , ż eto okres przedświąteczny, ale ktoś tu grubo sobie leci ! Zapewne aliexpress zasypuje dziennie lotnisko w takich ilościach, że nie mogą sie w niczym połapać i nie chce im sięwbijać info do systemu...

Wiadomość 96 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, jak z waszymi paczkamibo moja dalej wisi na Okęciu od 13.11.2017. Poczta jak u Was nic o przesyłce nie wie. Śledzenie USPS 13.11.2917 Okęcie, PP zeopusciła USA 05.11.2017. Pozdraeiam
Wiadomość 97 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 98 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka ze Stanów też od 13.11 leży na Okęciu wg informacji ze strony usps. Transport z USA do Polski (przez Frankfurt) ~tygodnia, z Okęcia do WER Warszawa jak widać 3 tyg. to mało. Pozdrawiam naszą Pocztę

Wiadomość 99 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Rwnież od 13.11 leży albo i nie na okeciu a mamy 03.12 dzwoniłem po UC nikt nic niewie  na PP również , napisalłem maila do skarg zagranicznych rownież cisza . nie mam już pomysłów chyba 400 $ poszło sobie o tak 

Wiadomość 100 z 439
ostatnia odpowiedź