anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Pojawił się nowy wpis w trackingu i wszystko wskazuje na to, że przesyłka będzie u mnie w poniedziałek.

Spoiler
 

 

Wiadomość 71 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mam podobnie, przesyłka z Grecji, suplement diety w ilości 5g raczej bez żadnych oznaczeń, więc może te ułomy z weru wzięli to za jakiś dopalacz. Przesyłka miała status przyjęto w warszawie, następnie przesyłka w transporcie i od 4 dni nic się nie zmienia, zawsze po kilkunastu godzinach już było nadejście przesyłki wer warszawa i wysłanie przesyłki.

Wiadomość 72 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wykonywałeś może jakieś telefony jak kolega powyżej?

Wiadomość 73 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Nie, ale myślę, że w poniedziałek będę dzwonił do wer warszawa. Dodam, że zamawiałem nsi-189 nootrop nic szczególnego, ale jakby przesyłka została zatrzymana przez urząd celny to i status przesyłki byłby podobny.

Wiadomość 74 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ponieważ sam oczekuję na przesyłkę, która zgodnie z trackingiem USPS od 4/11 leży niewzruszenie na Okęciu a z trackingu Poczty Polskiej wynika, że co najwyżej  2/11 opuściła Miami mam pytanie, czy weryfikowaliście Wasze przesyłki poprzez stronę http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/ . WW adres wskazał mi podczas rozmowy pracownik Poczty Polskiej, ale na niej danych jest jeszcze mniej, gdyż widoczny jest jedynie status "On route" i radosne info " No tracking information is available from UNITED STATES". Komuś udało się może dobić do odpowiedniej komórki np. w Pocztowym Urzędzie Celnym w W-wie, gdzie można potwierdzić czy konkretna przesyłka do nich trafiła?

Wiadomość 75 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja przesyłka po 8 dniach trafiła do WER Warszawa, gdzie spędziła 10 godzin i została wysłana do mnie. Myśle, że powinieneś dłużej poczekać.
Wiadomość 76 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

super, że coś się zmieniło. Pewnie masz pakę już w chacie 🙂 

 

Ja przeprowadziłaem dość długie dochodzenie, ponieważ znowy mam podobny problem. Okazuje się, że paki przeczymuje nie jakiś tam WER Warszawa ale mały UPP, który jest kilka km od mojego domu ... Nie ma kto roznosić paczek - nie wpisują do monitoringu. Mam potwierdzenie, że od 2 listopada moja paczka u nich leży. Jutro jadę ich odwiedzić. Wykonałem dzisiaj z 30 telfonów w celu jej namierzenia 🙂 Może u Was jest pofdobna sytuacja ... 

Wiadomość 77 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka nadana 1.11.2017 z NY. Od 4.11.2017 leży sobie na Okęciu. Oczywiście tracking z Poczty Polskiej nic takiego nie stwierdza... Szlag by to trafił...

Wiadomość 78 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

mam podgnie jak kolega mdramski

moja paczka nadana 03.11.2017, w dniu 08.11.2017 przybyła na teren kraju i od tamtej pory przebywa na lotnisku Okęcie. Czy jest sens gdzieś dzwonić czy trzeba czekać?

Wiadomość 79 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Update !!! Właśnie patrzę i jest kontrola celna WER Warszawa ! Cud ?

Wiadomość 80 z 439
ostatnia odpowiedź