anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Global Shipping Program - Opinie

Pozwoliłem sobie na ten nowy wątek

Niestety ten program wgryza sie w coraz wiecej aukcji

I niestety na ogół na minus.

 

A działa on jak chce ....

To jakaś totalna loteria ....

Raz paczka idzie tydzeń a raz dwa tygodnie i nic o niej nie wiadomo .... jak to mówią amba fatima wcieło i ni ma.

Ebay ma to gdzeiś gdyż to sprawa innej firmy w tym przypaku firmy pitney bowes a oni nie wiedzą nic lub prawie nic....

Ja mogę zrozumieć ze paczka z USA bedzie sie telepała powiedzmy 2-3 tygodnie

Ale z UK 2 tygodnie ? To co idzie to na piechotę ?

Beznadzieja !!!

Należy wieć unikać korzystania z tego cuda .....

Ani to tanie ani szybkie ani bezpieczne

Później trzeba sie bujać tygodniami z PayPal któe ostatnioteż ma klienta jak to mówią gdzieś ... maile jak krew w piach.

No niestety muszę przyznać ze ostatnio ebay przypomina bardziej allegro niz ebay-a kiedyś ....

 

Bedę wdzięczny za opinie uwagi i nie należy się hamować  

 

 

Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Mam ten sam problem. Zamówiłęm paczkę z Londynu, płatne oczywiscie z góry z przesyłką.  Minęło dwa tygodnie.W szczgółach wysyłki, jest napisane paczka doręczona dnia 07.04.2015 godz. 18.02... i tutaj taki mały problem. Ja pracuję do godziny 17.00. i nikt żadnej paczki nie odbierał...zadnego kontaktu, żadnej wiadomości, nie wiem jaki kurier dostarcza paczki w Polsce, konkretnie w Łodzi, po numerze przesyłki nic nie mogę zlokalizować. Jestem w trakcei poszukiwań....Zobaczymy... Pozdrawaim

Wiadomość 2 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

To już powoód do stwierdzenia że zostałeś okradziony !!!

I że zostałeś OSZUKANY

Przez ebaya (gdyż to on jest stroną) i firmę Pitney Bowes (gdyż są stroną pośredniczącą)

Zapłaciłęś kasa za towar poszła, a nie masz ani towaru i kasa za CUD przesyłkę też jak krew w piach.

Nie ma sie co cackać PayPal zgłoszenie oszustwa i kradzieży przesłki !!!

Kto w polsce dostarcza przesyłki to jest loteria na ogół to inpost można do niech pisać ale bez numeru u nich prawdopodbnie nic nie wskurasz. (ale jak temat popiłujesz to jakaś szansa jest)

Kiedyś można było ustalić numery przesyłek (gdzyż w sumie pośredników jest więcej) i można było widzieć te numery .... co prowadziło do danej firmy w Polsce ...

Tak naprawdę na interesie zarabia ebay, Pitney Bowes, i po drodze z 2-3 firmy .

Wieć całe GSP to jak dla mnie robienie userów w nic innego jak w wała.

Jak by to poszło RoyalPost dostał byś przesyłeczkę w ciagu tygodnia i numerek miał byś od ręki. Jaka ta Poczta Jest ale przesyłek nie gubią i nie doręczają gdziekolwiek.

 

 

Wiadomość 3 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Ja właśnie założyłem sprawe tj roszczenie

Ci z PayPala są też dobrzy (rączka rączkę myje)

Ja im że w wała leci Pitney Bowes Limited a te .... do sprzedawcy ... (a tu sprzedaca nie jest nic winien)

 

Krótko walenie w pręta na max-a

 

Jak coś zdziałasz to daj znać

 

Tak jak pisałem dzwoń do inpostu (nie rezygnuj na jednym telefonie) musisz ich pomęczyć .... jak po 5-6 telefonie nic nie wskurasz to dopiero możesz odpóścić

A możesz pisać lub dzwonic do Pitney Bowes Limited

mail i tel znajsziesz na stronie Pitney Bowes Limited

global.shipping.support@pb.com
Choć odpowiedzą lub nie
Musisz ich zapytać kto jest finalnym dostarczycielem przesyłki i niech podadzą wszelkie numery ...
 
Krótko trzeba im zatruć życie i pisać na forach ... ludzie na to reagują a oni sami zadją sobie sprawę ze kilka wpisów negatywnych walnie ich istotnie po kieszonkach !
Wiadomość 4 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Na szczeście kupując z USA mam inny sposób ściągania kilku przesyłek w jednej paczce i nigdy nie musiałam korzystać z programu GSP. I jakie było moje zaskoczenie jak towar zakupiony w UK ma iść tym programem....

 

jak narazie z UK do PL idzie 2 tygodnie O____O  to już signed for z Royal Mail idzie do 1,5 tygodnia no i zasze paczki widać  na trackingu gls

ciekawe czy faktycznie inpost dostarcza przesyłki w warszawie ??

Wiadomość 5 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

przesyłka przez GSP Z UK do PL  doreczenie   16 dni ...... dłużej niż Signedfor RoyalMail......  koszt tylko 1 funt mniej niż SignedFor

 

stawiam jednak na RoyalMail SignedFor   wiecej nie skorzystam z wysyłki przez Pitney Bowes w programie GSh

Wiadomość 6 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Przesyłka wysłana 26. Poszła za pomocą RoyalMail :

28/10/1507:43DELIVERED28/10/15NOTTINGHAM MAIL CENTRE
26/10/1513:07SENT AT POST OFFICE48 Upper Mulgrav SM2 7AJ

 

Od 28.10 cisza... 

 

Numer przesyłki międzynarodowej:

UPAAA000000138304877

Przewoźnik:

Multiple Carriers

Status:

ZAAKCEPTOWANA        W DRODZE            DOSTARCZONA

Delivered to Processing Hub for international delivery

Oct-28-15, 23:59 PM

 

 

Tyle o niej wiem i nr wciąż widnieje taki jak u góry. Co tu zrobić? Goś mi napisał taką wiadomość :

 

Hi you need contact ebay global shipping program as it was delivered to their uk address. After that it is down to them to deliver it to you.

 

To kurcze ja mam się kontaktować? Chyba on wysłał i on jest odpowiedzialny za wysyłkę...

Wiadomość 7 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Gdzie mogę śledzić przesyłę z UK firmy Multiple Carriers ?

Wiadomość 8 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Jak dla mnie celem tej usługi jest zniechęcenie do zagranicznych zakupów...

 

Cena przedmiotu 1 USD, normalna rejestrowana wysyłka kosztowałaby 10 USD, i też przecież można ją śledzić, natomiast w tym programie wysyłki międzynarodowej: koszt wysyłki wynosi 25 USD. Bez sensu. Dlaczego mam płacić podwójnie za wysyłkę?, najpierw do centrum wysyłkowego, a potem z centrum do mnie.

 

Co gorsza coraz więcej takich aukcji, tylko i wyłacznie z opcją wysyłki międzynarodowej, jest na ebay.uk.

W takiej sytuacji zakupy na ebay przestają być atrakcyjne.

Wiadomość 9 z 46
ostatnia odpowiedź

Dot.: Global Shipping Program - Opinie

Nie jestem związany z Allegro ale pod względem czytelności (jełśi chodzi o przesyłki) bije na głowę ebay

Wiadomość 10 z 46
ostatnia odpowiedź