Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zwrot towaru ktory uszkodzil kupujacy

Witam , jestem tu nowy i chcialbym skozystac z waszej pomocy. Mianiwicie sprzedalem (30letni) bardzo rzadki okaz dotwarzacza CD panu z niemiec (w stanie idalnym ,rowniez zrobilem film ktory pokazuja w pelni funkcjonalne urzadzenie ),kilka dni po jego...

Kłopotem Ebay!

Moi drodzy. Chce sprzedawac przez ebay(inc) Otóż zatwierdziłem konto tu jak i na paypalu. I wyskakuje mi cały czas potwierdz rejestracje. Nie moge potwierdzic dwoch ze soba zwiazanych kont. caly czas gdy chce cos sprzedac wyskakuje mi komunikat Zosta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 999 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Chcę ustawić wystawianie komentarzy pozytywnych z automatu dla tych co mi wystawili pozytywną opinię

Chcę ustawić wystawianie komentarzy pozytywnych z automatu dla tych co mi wystawili pozytywną opinię. jak to zrobić? Proszę o pomoc, bo wiem że jest taka możliwość, ale nie wiem gdzie jej szukać.??PozdrawiamTomasz

import listów przewozowych

WitamCzy jest możliwość na Ebay.pl i na Ebay.co.uk zaimportować z pliku numery listów przewozowych do, np zamówień opłaconych czekających na wysyłkę?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 311 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

moze ktos mi odpowie??? w niedziele sprzedalam przedmioty ,kupujacy przelali pieniadze na konto payp

Witam,sprzedaje na ebay Brytyjskim, w niedziele sprzedalam przedmioty ,na ebay mam odnotowane ze kupujacy przelali pieniadze na moje konto paypal ,niestety po sprawdzeniu konto paypal jest puste ,czy jest mozliwosc ze ebay wstrzymal transakcje?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 279 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący kupił przedmiot i nie zapłacił za niego - niejednokrotna sytuacja

Witam, Chciałbym zapytać czy jest możliwość na ebay'u ograniczenia co do kupowania dla kont, które np. nie były używane przez dłuższy okres. Otóż niejednokrotnie miałem sytuację, że kupujący (zarejestrowany od 2006 roku - komentarze ostatnie otrzymał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 957 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co robię nie tak?

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać co można poprawić w moich aukcjach, aby oglądalność była większa? Ja wiem, że może to nie miejsce na takie pytania, ale kto pyta ten nie błądzi. W tutejszym serwisie sprzedaję głównie art. elektroniczne takie jak t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zoom zdjęcia

Witam; Mam pytanie dotyczące powiększania zdjęcia. stawiłem zdjęcie i niestety nie można go przybliżyc. Zdjecie ma 3.5 kb i normalnie można je kilkakrotnie powiekszyc bez utraty jakosci. Niestety w ebay to nie działa.Proszę o radę

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawiłam kurtke na zły adres email i ja sprzedałam kupujący jak odzyskac piniadze ?

wystawiłam kurtke na zły adres email przez pomyłke i ja sprzedałam kupujący zapłacił i teraz jest problem bo taki email nie istnieje i nie wiem jak odebrac platnośc i teraz chce oddac mu ta kase bo po co mi problemy ???? jak oddac mu przelew spowrote...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze zwrotem pieniędzy

Witam,mam problem ze zwrotem pieniędzy dla kupującego,sprawa wygląda następująco: sprzedałem przedmiot który okazał się nie zgodny z opisem,sprzedający założył mi sprawę w centrum rozstrzygania. Paypal założył mi saldo ujemne,wpłaciłem wymaganą kwotę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 481 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z Turbo Lister 2

Mam nowy system window 8 i TL niby działa jak trzeba, polska strona OK, natomiast na serwisach zagranicznych nie widzę napisów na klawiszach (save, cancel itd.) oraz opisów stojących przy tych okienkach. Czy to wina sysytemu ? na XP wszystko grało. C...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania