Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

prosba o tlumaczenie niemiecki na polski

Witam Bardzo prosze o przetłumaczenie i wyjasnienie co sprzedający ma na mysli;-) i czy to "normalna " praktyka. WICHTIG!!!Da EBAY die Gebühren drastisch erhöht hat bin ich gezwungen dies an die Bieter weiter zu geben.Dies sind 9% der ersteigerten Su...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Niemiecki - krótkie pytania do sprzedającego

Proszę o przetłumaczenie z polskiego na niemiecki takich zdań: 1. Czy odbiór osobisty jest w Berlinie? 2. Ile dni od zakończenia aukcji jest na odbiór? 3. Witam, wygrałam licytację. W jaki dzień i o której godzinie można przyjechać? 4. Meble odbierze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 240 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie z polskiego na angielski

Proszę o ponowne przesłanie faktury zakupu (na kwotę 51 $) bo wystąpił bład z mojej strony przy przesyłaniu pieniedzy.Przepraszam ,ale jest to moja pierwsza tranzakcja w ebayu.Stąd ten problem i zwłoka z przesłaniem pieniędzy.Pieniadze prześlę napewn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o przetłumaczenie z angielskiego na polski

Hi, I 'd like to have the goods again on Monday and I will send you the other goods back. it'll be good to pack the heads better to avoid any other problem, specially with postmark. If you want I can send you a photo of the damaged head by e-mail, so...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o tłumaczenie z angielskiego na polski

Witam proszę o tłumaczenie z angielskie na polski na translatorze jakieś brednie wychodzą. Dziękihi mate i'm sorry for everythng the thing is some used my account widout my permission and buy your items and paid as well. i already contact the ebay, p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc polski na angielski

Bardzo proszę o pomoc w tłumaczeniu poniższego tekstu. Jestem zainteresowana zakupem butów. Jaki byłby koszt przesyłki butów w pudełku lub bez pudełka do Polski? Jeśli przesyłka do Polski byłaby niemożliwa, czy zgodziłaby się Pani wysłać buty na adre...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski KŁOPOTY

Bardzo prosze na Angielski: Wysłałem do ciebie na adres podany w powiadomieniu paypal o płatnosci. Tam TY podałeś zły adres i przesyłka powróciła do mnie. Przesłałem ci zdjęcia tej przesyłki. Jaka jest moja wina? Moge ci oddac $ za towar ale nie za p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania