Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ŚMIESZNE TRANSLATORY ...

Smiesznie nieraz tłumaczy translator google.pl , nieraz muszę korzystac. Ogólny sens chwytam , ale nieraz sie usmiałam.  ~~~Karolina Szczecinianka ~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 325 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poproszę z polskiego na angielski.

Proszę o sprawdzenie po tnanslatorze czy trzyma się to kupy. WitamNazywam się XXX. Chciałbym sprzedawać wasze produkty w polsce. Proszę o przedstawienie oferty hurtowej. Oraz cennika odstawy do polski.Pozdrawiam. Po translatorze: Hello My name is XXX...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 373 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie na angielski

Proszę o przetłumaczenie tego zdania na angielski. Z góry dziękuje. "Proszę o wysyłkę paczki listem rejestrowanym ponieważ nie wszystkie przesyłki do mnie dochodzą. Jeśli nie będzie możliwości wysłania listu rejestrowanego to rezygnuje z zakupu"

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenie na angielski

Prosze o przetłumaczenie tego zdania na angielski. "proszę o wysłanie przedmiotu jeszcze raz, tym razem listem rejestrowanym abym ten list otrzymał. Proszę też poinformować mnie o wysyłce."

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 168 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie z polskiego na angielski

Mam problem z przetłumaczeniem tego zdana. Proszę o pomoc jeśli jest to możliwe. "Pomimo wpłaty przez PayPal nadal nie otrzymałem do tej pory zakupionego towaru od Pana. Przedmiot został kupiony na aukcji nr: xxxxx dnia 02.15.2012 r. Proszę o wyjaśni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7312 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z polskiego na angielski, jeżeli można prosić...

Jak widać nie jesteś zadowolony z ceny końcowej, ale wygrałam aukcję i zaoferowałam najwyższą cenę wśród licytujących. Umowa kupna-sprzedaży jest wiążąca. Nie możesz rekompensować sobie niezadawalającej dla ciebie ceny końcowej przedmiotu tak ogromny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

polski na francuski

Witam. Minął poand miesiąc od zakupu, a paczki dalej nie widać. Gdyby nie to, że potencjalnie utopiłem ponad 90zł za płytę CD pewnie bym odpuścił. Nie wiem tylko czy zawiniła poczta, czy sprzedawca (niestety) - z Francji. Pisałem maila kaleczącym ang...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 158 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z tłumaczeniem z polskiego na angielski

Mam problem z przetłumaczeniem tego zdana. "Chciałem się dowiedzieć czy kupiony przeze mnie przedmiot na Państwa aukcji został już wysłany, numer aukcji: 190467524667. Pomimo wpłacenia pieniędzy przez PayPal nadal nie otrzymałem informacji o wysyłce....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę przetłumaczyć z polskiego na angielski.

Witam, dnia 17.07.2011. wygrałem u pana aukcję, otrzymałem informację od Ebay, że towar został wysłany w dniu 20.07.2011. Proszę o podanie orientacyjnego czasu dostawy, oraz o potwierdzenie adresu wysyłki. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Angielski na Polski

Witam!!Mógłby mi ktoś przetłumaczyć to Hello michal_2011 -You should have received a message yesterday about creating of the shipping label fof the item and a tracking number for it. It will be dropped off at a United States Postal Services office la...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski prosze

zalicytuj a zakończe te aukcje dla Ciebie i zrobie wspólną wysyłke , pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenie z Polskiego na angielski

Witam Pomyślnie udało mi się zrobić pierwsze zakupy na ebay-u za oceanem, żeby je z finalizować, chciałbym wystawić pozytyw sprzedającemu, bo transakcja, że tak powiem była wzorcowa.Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu: Osoba solidna, rzetelna ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 161 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania