polski na francuski

Witam. Minął poand miesiąc od zakupu, a paczki dalej nie widać. Gdyby nie to, że potencjalnie utopiłem ponad 90zł za płytę CD pewnie bym odpuścił. Nie wiem tylko czy zawiniła poczta, czy sprzedawca (niestety)  - z Francji. Pisałem maila kaleczącym ang z prośbą o wyjaśnienie, ale pozostał bez odpowiedzi. Mam cichą nadzieję, że ostatnia próba "pokojowego" wyjaśnienia sprawy przyniesie jakiś efekt. I tutaj wielka prośba - czy może mi ktoś (zależy mi na czasie) przetłumaczyć tekst na francuski?



"Witam. Proszę o przysłanie dowodu potwierdzenia nadania paczki. Minął miesiąc, a przedmiot nadal do mnie nie dotarł. 23.10.11 mija termin możliwości założenia sporu w PayPal i obawiam się, że jeżeli nie dostanę odpowiedzi będę musiał to zrobić."



Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

polski na francuski

ja bym się w takie coś nie bawił tylko otworzył spór bezpośrednio na paypalu jeśli nim płaciłeś


 


a robisz to tak, logujesz się wchodzisz w szczegóły tej transakcji i na samym dole masz aktywny link i klikasz


 


a paypal zablokuje Twoje pieniądze na jego koncie


 


tylko spiesz się jesli chcesz odzyskać kasę, bo masz 45 dni od momentu kliknięcia w kup teraz lub wygrania licytacji 🙂

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź