sprzedaż na ebay.de

Witam, przeczytałem już wiele tematów i dział pomocy ebay, ale nadal niektóre informacje mi się nie spinają lub się wykluczają.
Założyłem konto na ebay.pl. Loguje się przez ebay.de i tam wystawiam aukcje, które są widoczne na niemieckim ebayu. Mam 0 komentarzy, adres do zwrotów podany jest niemiecki, ale wiadomo dane firmowe polskie. Jak Niemcy do tego podchodzą? Jestem dla nich niewiarygodny nawet z paypalem? Czy lepiej zadbać o komentarze? Mam mało wyświetleń aukcji choć też sprzedaje drogi towar wiec może to być przyczyna. Jak można wypromować na ebay.de swoje aukcje? Z tego co czytałem w jednym miejscu to nie ma czegoś takiego, ale w innym miejscu piszą że muszę mieć dobre komentarze i będę miał taką możliwość. Najbardziej zależy mi na pojawianiu się moich aukcji wysoko na liście jeżeli ktoś szuka czegoś podobnego do moich przedmiotów. Jest na to jakiś sposób, bo tak jak mówie różne źródła podają różnie więc domyślam się że to się ciągle zmienia więc jak jest teraz?

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: sprzedaż na ebay.de

co do komunikatu przy próbie zmiany konta, mowia, zeby skontaktowc sie z supportem ebay wiec moze sprobuj z poziomu strony https://www.ebay.de/help/account/signing-ebay-account/ein-ebaykonto-anmelden?id=4191

 

,oze jest jakis blad w kodzie strony itp. 

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedaż na ebay.de

wyslales mi link do pomocy , jak zarejestrowac konto ebay. Ja juz mam konto ebay, chce zmienic typ na komercyjny ;(

Podejrzewam ze musze troche po handlowac az sami mnie zmusza do zmiany.

Mam jeszcze pytanie , nie wiem dalej jak wystawic np 20x szampon, instrukcje co dal kolega nie moge takich komend znalesc, takiego formularza.

Ja poprostu wchodze na sprzedaz i tam jest ´Artikel einstellen´´ wciskam i wyswietla mi sie strona tytul zdiecia itp. mam w tym miesiacu okolo 300 wystawien za darmo..
Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedaż na ebay.de

podalem link do strony, z poziomu ktorej mozesz skontaktowac sie z supportem w sprawie zmiany konta na firmowe (o tym mowia w wystwietlanym ci komunikacie) > patrz sam dol strony, ja mam 2 opcje: dzwonisz do nich Ty albo zamawiasz oddzwonienie

 

co do formularz sprzedazy spróbuj tu https://bulksell.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?SingleList lub szukaj lacza do formularza zaawansowanego Erweitertes Verkaufsformular w tym z ktorego korzystasz

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedaż na ebay.de

Dzieki wielkie, niewiem jak moglem to przeoczyc. sprobuje zadzwonic do nich zobaczymy co mi powiedza z ta zmiana typu na komercyjna
Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź