anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska -----> USPS, śledzenie przesyłki, brak informacji, brak paczki, 25 dni.

unforgettablejerseys
Użytkownik

Witam,

 

wysłałem listem poleconym międzynarodowym przedmiot o wartości 96$. Kupujący twierdzi, że paczki nadal nie otrzymał, nie mam prawa mu nie wierzyć, jego feedback jest w 100% pozytywny, aczkolwiek za ubiegły rok ma jedynie 6 ocen. W każdym razie, list polecony międzynarodowy wyszedł z Polski 30 Grudnia "sent from Poland, WER Warszawa", dziś mamy 25 stycznia i czas już jest niezwykle długi. Rzekomo list po Poczcie Polskiej w USA miało przejąć USPS, ale na żadnym trackingu ani Poczty Polskiej ani internetowych międzynarodowych wyszukiwarek nie ma dalszych informacji, gdy paczka opuściła Polskę ślad się urywa. Niestety na stronie USPS wykazuje mi, że  "USPS Tracking is unavailable for this product for POLAND". I nie wiem czy ja coś źlę robię, czy po usługa z Polski dla USPS jest niemożliwa. 

 

Problem w tym, że mnóstwo wcześniejszych paczek, które doszły do kupujących również w serwisie śledzenia wysyłek Poczty Polskiej urywały się na opuszczeniu kraju, nie było żadnych dalszych informacji a mimo to paczki dochodziły.

 

Dlatego pytam, czy spotkaliście się z taką sytuacją wcześniej, czy jest coś co mogę zrobić, aby uzyskać dokładniejszą informację o lokalizacji przesyłki? Czy jeżeli paczka ta nigdy nie dojdzie, to jak mam się zachować? Wnieść o reklamację do Poczty Polskiej? Jak rozwiązać sprawę z kupującym? Z chęcią posłucham rad bardziej doświadczonych sprzedających. 

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Poczta Polska -----> USPS, śledzenie przesyłki, brak informacji, brak paczki, 25 dni.

to jeszcze nic 😞 mój list polecony idzie już 2 msc.

poleconego się nie da śledzić, tylko global

czekaj....

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Poczta Polska -----> USPS, śledzenie przesyłki, brak informacji, brak paczki, 25 dni.

Cześć ponownie. Zadzwoniłem do USPS przez Skype, co prawda wisiałem na słuchawce czekając w kolejce 40 minut, ale dowiedziałem się sporo. Moja wysyłka dotarła do adresu, na który ją wysyłałem, ale nie została odebrana, i ichniejszy postman zostawił awizo. Paczka wróciła na lokalną pocztę i przez telefon dali mi do zrozumienia, że mogą ją wysłać jeszcze raz na wskazany adres, bądź zostawić u siebie do odebrania osobistego. Wybrałem pierwszą opcję, po czym skontaktowałem się z kupującym, który notabene milczy. W każdym razie paczka jest, a dzwoniąc do USPS można się sporo dowiedzieć, a nawet zdziałać.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Poczta Polska -----> USPS, śledzenie przesyłki, brak informacji, brak paczki, 25 dni.

podaj nr telefonu

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź