Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Klucze do gier a ebay.

Witajcie chciałbym sprzedawać klucze do gier w formie skanów wysyłanych na poczte elektroniczną. na polkim ebay nie moge tego wystawic. wiem, ze na ebay.de mozna ale są wysokie oplaty. czy w zwiazku z tym moge to zrobic na ebay.com? albo innym? Moze ...

Ebay.com konto firmowe(na pl)+sklep opłaty?

Witam mam konto firmowe na ebay.pl +sklep wystawiam na ebay.com i za wystawienie aukcji pobierają mi 0.50$, mam pytanie czy nie powinno być 0.20$? Jest napisane, że nie dotyczy samochodów ale ja wystawiam w częśćiach samochodowych, no chyba, że źle t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodanie informacji o firmie na ebay.de

Witam, Chcialem sprzedawac na ebay.de. Mam konto firmowe, chcialem utworzyc aukcje ale pojawia sie komunikat ze musze dodac informacje o zwrotach. Jak chce dodac to jakos sie nie dodaje  Wyczytalem ze musze dodac informacje o firmie w Rechtliche Inf...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mam konto założone na ebay.de i nie mogę sprzedawać

Nie przechodzę weryfikacji, bo przerzuca mnie na weryfikację w Niemczech, gdzie nie mogę jej przejść, nie mając konta bankowego w Niemczech, ani niemieckiej karty kredytowej, a już zwłaszcza adresu zamieszkania. Konto założyłem jeszcze przed wejściem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura

Sprzedalem pare rzeczy na ebay,co.uk i przyszla faktura. Ale jakas nieprzejrzysta. Bez nipu, z wyszczegolnieniem wszystkich transakcji, bez podatku vat. Pytanie w jaki sposob wydrukowac jakas normalna fakture, tak zeby mozna bylo odciagnac vat? Jeste...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Licytacji na ebay.de- wytłumaczcie plisss

Nowa jestem i nie czaję jescze.:)) Proszę wytłumaczcie mi jak to jest z tą licytacją. Coś tam chce sprzedawać na ebay .de. i obserwuję i widzę ze duzo chętnych jest jak licytacja zaczyna sie od 1 Euro. Dlatego jak to jest jeżeli ktoś zakończy aukcje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1262 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

promowanie produktów

No i moje drugie pytanie. Walczę jak lew żeby coś ruszyło na niemieckim ebayu - produkt mam dobry i cenę też ok, ale ilość wejść w porównaniu do innych marniutko. Gdzie tkwi problem ? Zauważyłem, że od tych najlepszych aukcje pojawiają się pod podobn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie przez ebay.com problem z paypal i kupującym

Witajcie, od jakiegoś czasu handluje na ebay.com tzw. GameCard. (przedmiot materialny) szło to jak krew z nosa... zainwestwałem w to sporo czasu i nie małą sumke. miałem w ciągu działanosci 1 reklamacje rozpatrzoną na korzyść kupujacego?! pomimo, że ...

Ebay.co.uk problem z kosztem wysylki

Witajcie! Chcę na aukcji zaznaczyć wysyłkę ale pojawia mi sie ograniczenia do 4 GBP,a chcę wysłać paczką pocztową priorytetową żeby śledzić na bieżąco paczkę. Nie chcę wysyłać listem, bo z monitorowaniem trochę gorzej. Czy ktoś mógłby podesłać link d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1546 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

poszukuje kontaktu z doświad. sprzedawcą za granice w ebay.de, lub uk

Witam, mam produkt i chcę go sprubować wystawić za granicą do sprzedaży na ebay.de, lub ebay.uk. Sam nie chcę się tym zajmować, a pozatym nigdy nie sprzedawałem na ebay.Mam konkretną propozycję dla doświadczonego sprzedawcy. -- Zmieniony przez użytko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 97 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kasa fiskalna i sprzedaż w Euro...

Witajcie. Przymierzam się do prowadzenia sklepu na ebay.de. Niestety towar jaki będę sprzedawac obliguje mnie do kasy fiskalnej. Wszystkie ceny będę mieć w Euro, którego kurs zmienia się codziennie więc nie będę mógł wbić w kasie jednej stłaje - pols...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 818 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Sklep Ebay (kilka pytań)

Witam, jestem nowym użytkownikiem Ebay, dlatego mam kilka pytań dotyczących sklepu i nie tylko:1. Otworzyłem sklep Ebay ale nie wiem jak wystawić aukcję w formie magazynu sklepu, lub określoną liczbę sztuk... Proszę o dokładne opisanie krok po kroku ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań