Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sklep Ebay (kilka pytań)

Witam, jestem nowym użytkownikiem Ebay, dlatego mam kilka pytań dotyczących sklepu i nie tylko:1. Otworzyłem sklep Ebay ale nie wiem jak wystawić aukcję w formie magazynu sklepu, lub określoną liczbę sztuk... Proszę o dokładne opisanie krok po kroku ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z jakiej racji ebay wyznacza mi limit maks. kosztów wysyłki ??? brak słów!

Witam, Chciałbym rozpocząć sprzedaż na ebayu.co.uk odzieży i obuwia. Właśnie wystawiałem aukcje gdzie natknąłem się na problem. Otóż w polu koszt wysyłki pojawia się komunikat : Enter up to £6.50 and Enter up to £4.00 (odpowiednio dla działu obuwie i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieuczciwy kupujący z Niemiec-Problem

Witam Użytkownik e-bay z niemiec kupił u mnie przedmiot a teraz bezzasadnie chce go mi zwrócić.Użytkownik ten kupił u mnie chłodnicę do starego auta 20-sto letniego,chłodnica posiada normalne ślady użytkowania czyli rysy i otarcia,na aukcji były dwa ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie towaru a "shipping destination" POMOCY!!!

witam wystawilam towar na sprzedaż , jednak nie chcę wysyłać do usa, niestety pole "shipping destination service" jest domyślnie wpisane jako USA, i nie mogę tego zmienic chciałabym tylko wysyłać do Europy, gdzie i jak to zaznaczyć i jak usunać to op...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy sprzedany przedmiot do USA o dużej (jak dla mnie) wartości

Witam wszystkich sprzedawców, Udało mi się sprzedac wreszcie przedmiot o sporej wartości do USA. Mam w związku z tym kilka pytań, na które nie znam odpowiedzi, może bardziej doświadczeni sprzedawcy pomogą mi na nie odpowiedziec. Specyfikacja przedmio...

limity podczas promowania produktów na niemieckim ebayu

Witam, trochę już się pomęczyłem na niemieckim ebayu - i tak o to mam sklepik i produkty, no i problem. Chciałbym zastosować jedno z narzędzi marketingowych jakim są promocje cenowe. Od dwóch dni próbuję dodać promocję cenową i wyskakuje mi informacj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 130 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż w UE

Witam! Jestem nowy, dopiero co się zarejestrowałem na ebay i nie mam doświadczenia w sprzedaży przez internet, dlatego proszę o pomoc i rady osoby które mają doświadczenie i pokierowanie , oraz ostrzeżenie przed błędami. Po któtce opiszę co chcę robi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Założyłem sklep na ebay.de !!!! :)))

witam mam konto zalozone jeszcze 2003 na ebay.com - i wlasnie udalo mi sie zalozyć sklep na niemieckim ebayu - wbrew wszystkim informacjom jakie znalazłem... choćby tutaj:) Zmieniły się jakieś regulacje czy też uzytkownicy zarejstrowani w "dawnych cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie za granicę. LIMITY.

Witam. Mam problem. Jestem zarejestrowany w Polsce na ebay.pl. jako firma. Otworzyłem sklep na ebay.de ale wystawiam na ebay.at. bo to yej pory nie mialem żadnych limitów tam. Bo na ebay.de mam jakies limity do 100 artykułów. Mam konto już ponad 90 d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prośba o pomoc -założenie sklepu po niemiecku i wysyłka do DE

Witam, rozpoczynam biznes -sprzedajemy na allegro ale chcę się rozrzerzyc on-line także na niemcy. nie chcę się uczyc na własnych błędach -czy ktoś chciałby się podjąc przygotowania takiego sklepu- w wersji podstawowej-wymagana super biegła znajomośc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1338 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura dla sprzedającego.

Witam, Posiadam konto firmowe na ebay.pl Już wiem, że aby być użytkownikiem widocznym na serwisach zagranicznych muszę wystawiać przedmioty za granicą. Moje pytanie dotyczy następującej kwestii: Czy wystawiając równocześnie na ebay.pl i za granicą (n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań