Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż na cały świat

Witam, wystawiłem przedmiot na ebay.pl, założyłem konto paypal, powiązałem z kontem na ebay.pl, podałem konto bankowe, wszystko zostało zweryfikowane pozytywnie i zniesione zostały wszystkie limity wpłat i wypłat. Teraz chciałbym aby mój przedmiot by...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 795 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wyłączenie z kasy fisklanej

Czy sprzedając na ebay.de ebay.uk i otrzymując płatności tylko przez paypal podlegam zwolneniu z obowiązku ewidencji sprzedaży po przez kasę fiskalną ? Czy mam traktować konto paypal tak jak konto w normalnym banku? Czytałem trochę mieszane opinie dl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić aukcji, Ebay każe mi się skontaktować.

Witam Sprwa wygląda następująco, sprzedałem doładowania na ebay.co.uk, chciałbym wystawić kolejną aukcję, lecz wyświetla mi się komunikat: Sprzedawców Uwaga:Jesteś osiągnięty został limit sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii eBay. Na terenie Wielki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 225 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

połączenie ebay z paypalem

Witam, chciałbym wystawić przedmiot na niemieckim ebayu ale gdy go wystawiam na samym końcu pojawia sie komunikat: "Łączenie Twoich kont jest prawie zakończoneAby dokończyć proces łączenia swoich kont eBay i PayPal, kliknij poniżej przycisk Powrót do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka na cały świat Pytanie

Witam chciałbym sprzedawać i co za tym idzie wysyłać za granice Bedą to drobne przedmioty mieszczące się w kopercie babelkowej - więc wysylać będe listami poleconymi. Moje pytanie - czy musze naklejac druki cn22 ? bo Pani na poczcie twierdzi ze nie m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak załozyc konto na ebay_fr?

Witam, Chce załozyc konto na ebay_fr, ale mam problem z utworzeniem konta, poniewaz zaraz po wybraniu kraju tj Polska, strona "przeskakuje" na ebay_pl. Nie chce stowrzyc konta na polskim ebay'u. Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.co.uk dlaczego koszt za wysyłki tylko do maks. 4 funtów ???

Witam, Chcialbym wystawić aukcje na angielskim ebayu w dziale odzieżowym. Jednak gy chcę podac koszt wysyłki wyskajuje komunikat iż wysyłka nie może być droższa niż 4 funty, niestety za tyle nie jest możliwa wysyłka z PL. Czy idzie jakość inaczej ust...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 114 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Combine shipping fee - jak to zrobić?

witajcie, Moze mi ktos doradzi, jak z automatu ustawić pobieranie opłaty za przesyłkę tylko raz, to jest żeby system nie doliczal kosztow przesylki do kazdej kolejnej sztuki kupionej przez kogos (jezeli mam ustawione w aukcji, ze pobieram koszta prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 114 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ograniczenie konta

Witam Moje konto zostało ograniczone. Nie mogę wystawiać przedmiotów za granicę aby móc ponownie je wystwiac musze polepszyc wyniki. Jak mam to zrobić skoro nie mogę wystawiać przedmiotów na ebay zagraniczny a tylko tam sprzedaję ?? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak ustawic dodatkowe opcje na ebay.de

Witam, Wystawiłem aukcję na niemieckim ebayu ale niestety nie dostrzegłem żadnych dodatkowych opcji jak n.p ramka, poswietlenie, pogrubienie, promowanie na stronie kategorii, głownej itp.Czy mozna gdzieś to ustawić ??? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawanie do niemiec i ukk

Cześć wszystkim, chcę załozyć sklep ebay dla firmy w ktorej pracuje i sprzedawac nasze towary do niemiec i uk. Moge to robic z ebay.pl czy musze zakladac konta na ebay.uk i ebay.de? A moze? ktoras opcja jest tansza? jakie sa koszty wysylek i ogranicz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prowizja od KOSZTÓW WYSYŁKI na ebay.com

Witam, Przy sprzedaży na amerykańskim eBay poza prowizją od samej sprzedaży naliczają mi prowizje od kosztów wysyłki "Shipping and other costs less sales tax"!!! Czy to jest zgodne w z regulaminem ebay.com żeby sprzedawcom z zagranicy naliczać sales ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań