Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Limit sprzedaży na ebay.de

Wichtiger Hinweis für Verkäufer:Sie haben Ihr Limit für den internationalen Versand erreicht Sie können auf jeder internationalen eBay-Website jeweils 10 Artikel verkaufen. Obwohl Sie Ihre internationalen Verkaufslimits erreicht haben, können Sie mög...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o Porade/Wyjaśnienie!

Witam Czy mógłbym sprzedawać na ebay.co.uk gilzy z polski ? Każdy wie że to nie jest wyrób tytoniowy , lecz zwykły papierek nie chce zajmować się sprzedażą na wielką skale , lecz mam oryginalne gilzy z polski i chciałbym je zbyć. Czy to jest zgodne z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz na ebay.com

Witam. Mam kolekcję starych zegarków które chciałbym sprzedać na ebay.com jako osoba prywatna. Mam wątpliwości co do wysyłki. Czy wysyłając poza UE np. Chiny, Japonia, Australia mogę wysłać list polecony priorytetowy bez deklaracji CN22 ? Czy dołącze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS - item staus: Missent ?

Witam, Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ani z Ebay, ani z USPS. Wysłałem paczkę do USA i śledzę ja na trackingu. Od wczoraj ma staus missent. Czy to oznacza, że listonosz nikogo nie zastał w domu czy jakieś większe problemy? Obstawiałbym to pierwsz...

Kupujący chce anulowania transakcji, a przedmiot jest już w drodze

Witam, przeczytałem tematy dot. anulowania transakcji, ale żaden nie opisuje przypadku, jaki mnie spotkał, dlatego zakładam nowy. Jakiś czas temu sprzedałem przedmiot na ebay.com, kupujący z USA od razu zapłacił przez PayPal, a ja natychmiast nadałem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Otworzenie firmy w Niemczech

Powszechnie panuje opinia, że firma z Polski sprzedająca w Niemczech nie wzbudza wśród Niemców zbyt dobrych skojarzeń i mając do wyboru sprzedawcę niemieckiego i polskiego, to raczej zawsze wybierze tego pierwszego. Jestem ciekaw waszej opinii, czy w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysylka do chin

Witam! Mam do przeprowadzenia transakcje przez ebay. Chodzi o wysylke paczki ems. Prosze mi powiedziec czy jako osoba prywatna moge wypisac "comercial invoice". Dodatkowo do paczki zamierzma dolaczyc "packing list" i cn23. Czy ktos ma jakies potwierd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep eBay na ebay.de i ebay.co.uk

Witam, Przekopałem większość forum i nie znalazłem odpowiedzi na interesujące mnie kwestie. Mam nadzieję, że pomożecie mi i wyjaśnicie mi jak rozwiązać kilka kwestii. Firmę mam zarejestrowaną w Polsce i chciałbym sprzedawać swój towar do Niemiec i Wi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1713 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy Polacy mogą dostać status super sprzedawcy na ebay.de?

Witam, mam pytanie jak w tytule, czy wystawiając aukcje na ebay.de (firmę mam zarejestrowaną w Polsce) mam szanse na status super sprzedawcy na niemieckim ebay? Czy jednak Polacy nie mają dostępu do tego statusu nawet jeśli osiągną wymaganą ilośc spz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 258 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limity sprzedaży na ebay de. i uk.

Witam na ebay.de i uk. dla nowych jest limit sprzedaży do 100 artykułów na miesiąc. nie ma sprawy ,można przeżyć , ale mój problem zaczął się w grudniu , kiedy to limity te się nie odnowiły. Ebay w odpowiedzi przysyła mi ciągle tą samą regułkę na zas...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13722 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań