Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedany przedmiot nadużycie programu ochrony, ebay nie odpisuje

Witajcie, mam problem z pewnym kupującym, Postaram sie to streścić jak tylko mogę A więc sprzedałam przedmiot za ok 1500 zł za granicę do USA gość zapłacił przez paypal. Nastepnie otworzył sprawę w centum rozstrzygania ebay poprosił o dostarczenie do...

WYSTAWIANIE PARAGONÓW W WALUCIE EURO

Witam, Mam pytanie do osób zorientowanych w temacie odnośnie wystawiania paragonów w walucie obcej. Swój US odwiedziłem już trzykrotnie, aczkolwiek dzisiaj zwątpiłem – odsyłają to piętro wyżej, a to na infolinię informacji podatkowej a odpowiedzi udz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7904 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka

Witam,mam pytanie może ktoś pomoże w odpowiedzi. Przesyłka wysłana do Rosji w styczniu po miesiącu zgłoszona reklamacja o zaginięciu, zwrot kasy użytkownikowi 100EURO, wczoraj przyszedł list w odpowiedzi na reklamację że użytkownik dostał przesyłkę w...

Przesylka na Bialorus - CN22

Wysylalem list polecony na Bialorus. Przyszedl zwrot z adnotacja CN22 missing. Czyli brak chyba deklaracji celnej? Co z tym zrobic? List to taka mala paczka (25x15x5 cm), ale jednak w dalszym ciagu list. Wartosc jakies 50 zl. Wyslalem setki paczek w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 781 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem przy wystawianiu aukcji.

Witam. Próbuję bezpośrednio na stronie ebay.de wystawić pewien produkt. Niestety w końcowej fazie otrzymuję taka informację: Ważna informacja dla Sprzedawcy:Niestety, nie można sprzedawać w skali międzynarodowej w tym czasie. W celu sprzedaży międzyn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 484 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka do Włoch i Francji listem poleconym ekonomicznym

Witam wszystkich wysłałem do Francji list polecony ekonomiczny 21 marca-nie dotarł do Francji, do Włoch wysłałem również ekonomiczny z tym, że 25 i również ani widu ani słychu, czy to normalne? Bo ekonomicznym do UK potrafi mi iść 3 dni robocze, a tu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1329 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura eBay - problem z zapłatą.

Witam. Na wstępie od razu dodam - sprawa dotyczy mojego subkonta. Konto rejestrowałem na ebay.co.uk, ale oczywiście adres mam polski. Do rzeczy... Mam kuriozalny problem - spóźniłem się z wpłatą za fakturę eBay, po prostu nie miałem na tyle pieniędzy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tworzenie sprzedazy zagranicznej, limity etc.

Witajcie, Jako, że użytkownikiem biernym ebaya jestem od dłuższego czasu, od niedawna postanowiłem rozpocząć sprzedaż pewnych artykułów na wielu serwisach ebay. Bardzo liczę na Waszą pomoc, przeczytałem już wiele, ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de ( widoczność aukcji )

Witam Tak jak w temacie, zacząłem już swoją sprzedaż, towary wystawiam z konta prywatnego, które przekształciłem na firmowe. Dzięki temu aukcję modę wystawiać na ebay.com, na chwilę obecną nie mam żadnych ograniczeń. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1127 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Prowizja od ceny końcowej dla wysyłki" co to u licha?

Witam sprzedałem ostatnie pewne przedmioty na ebay.com Przyszedł mi wielki rachunek, więc zdziwiony zajrzałem do faktury, a tam oprócz groszowej prowizji za sprzedany przedmiot, widnieje "Prowizja od ceny końcowej dla wysyłki", która wynosi 1,5$! Czy...

Royal Mail tracking

Najgorszy badziew ze wszystkich. Wysyłając do Rosji wiedziałem gdzie paczka się znajduje. A w tym badziewiu nie ma żadnej informacji. Jak sobie radzicie, gdy ktoś Wam zgłosi, że paczka nie doszła? Właśnie otrzymałem maila, że taka sytuacja miala miej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak wpłaty, strata przedmioty ~ 500 zł

Witam, Z reguły sprzedaję na innym portalu aukcyjnym, ale niestety zostałem oszukany tu. Miałem wystawiona aukcje właśnie na tym drugim portalu i klient piszę, że nie ma konta i zasugerował mi ebay. Wystawiłem tu aukcję z doładowaniem do gry, wszystk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Promowanie aukcji

Witam. Wystawiam aukcje na eby.co.uk, zaznaczam rowniez opcje zeby aukcje byly widoczne na ebay.com. Moje pytanie. Czy da sie w jakis sposob wyroznic aukcje tak jak na polskim allegro? Sprzedaz idzie jak krew z nosa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2079 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MEGA OPÓŹNIENIA LISTÓW DO WIELKIEJ BRYTANII

Witam do kwietnia czas doreczenia listow priorytetowych (nie polecone) wysyłanych przez pocztę polską do Wielkiej Brytanii wynosił 4-5 dni. Od kwietnia połowa listów dochodzi w ciągu 10-15 dni..masakrycznie czas się wydłużył. Do innych krajów w UE be...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań