Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

od 1 stycznia nie ma listów poleconych ekonomicznych

Wcześniejsze listy ekonomiczne były wysyłane samolotem,poczta nie rozróżniała i nie faworyzowała listów poleconych priorytowych do europy.Jeśli wysyłaliście listy priorytetowe po europie to wyrzucaliście pieniądze w błoto.Teraz poczta oficjalnie podw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1671 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawienie przedmiot na zagraniczny ebay

Witam. Jestem tutaj nowy i czytałem o tych 10komentarzach które trzeba zdobyć aby móc wystawić przedmiot np na ebay.de. Jak można je szybko zdobyć. Czytałem również o zmianach które weszły jesieni 2013 i tam nic nie wspominaja już o tych 10komentarza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 341 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprawiedliwość wg. Ebay-a

Ebay.dePrzesyłka uszkodzona w czasie transportu ( wg. mnie trochę naciągane, ale nie mogę nic udowodnić). Zaproponowałam kupującemu zwrot. Zażądał wymiany na dużo droższy towar, jak się nie zgodziłam, 14.12.2013 założył sprawę na Ebay-u..EBAY 2 X spr...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana kraju rejestracji i problem ze sprzedaza

Witam. Od 2008 roku mam konto ns ebayu zarejestrowane pod polskim adresem. Nigdy nie uzywalam tego konta do sprzedazy. Od roku mieszkam w Szkocji i probowalam wystawic kilka przedmiotow ale wyswietlila mi sie informacja, ze jesli chce sprzedawac za g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 364 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja przez PIN - problem z formatem numeru

W ostatnim kroku sprzedaży na angielskim ebayu mam podać numer telefonu do weryfikacji, ale jakbym go nie wpisał czy to z zerami czy z plusem czy bez dostaję komunikat, że numer jest nieprawidłowy... Czy ktoś może mi to ywjaśnic?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 235 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

EBAY NIE DOPUSZCZA WYSTAWIENIE MI AUKCJI NA EBAY.DE I EBAY AT

WITAMJAK MOGE WYSTAWIĆ AUKCJE TAK, ABY BYŁY WIDOCZNE NA EBAY.DE I EBAY.ATCHCIAŁEM WYSTAWIC NA EBAY.DE MOJA AUKCJE, ALE WYPISALI COŚ TAKIEGOSie können Ihr Angebot aufgrund folgender Probleme nicht senden Sie haben Ihr Verkaufslimit auf der deutschen e...

Wysyłka do USA, a samowolka ebay i zwracanie pieniędzy kupującym

Witam,Otóż mam niemałe problemy. Sprzedaję na ebay sporadycznie i niestety być może wszystkiego nie ogarniam, ale do rzeczy.Sprzedawałem kilka przedmiotów przed świętami i niestety z powodów spóźnień z przesyłkami kupujący zaczęli otwierać spory. Jed...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż z polskiego konta na niemcy a rezultaty

Witam ponownie, Z góry przepraszam za otwieranie nowych tematów, mam nadzieję że w tym temacie wszystkie moje wątpliwości zostaną rozwiane. Niestety na terenie niemiec chyba najwiekszym portalem sprzedaznym jest chyba ebay.de, a że bardzo dobrze scho...

Sprzedaż na ebay.com

Witam mam takie pytanie założyłem konto na ebay.com i zarejestrowałem je . Sprzedałem jeden przedmiot do USA następnie wystawiałem kolejne aukcję i ostatnio sprzedałem kolejny ( jest w trakcie dostawy) do USA. Na tym koniec , mam narazie jeden pozyty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1630 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot kupującemu za oddany przedmiot.

Witam.Kupujący po otrzymaniu przedmiotu stwierdził, że na niego nie pasuje i chce odesłać.Oczywiście zgodziłem się kupił kurtkę ze sklepu źle na nim leży. Kórtko jako kliet ma prawo odesłać jegfo święte prawo kupił przez internet ze sklepu.Teraz pros...

Sprzedaż na ebay.co.uk, ebay.de, Frajcja i inne jako firma

Witam!Zaczynam sprzedaż z firmy nowych przedmiotów.Teraz pytanie do ludzi z wiedzą na temat eBay, mianowicie:1.Założenie kont na zagranicznych wersjach poprzez ebay.pl jest takie samo jak zakładanie poszczególnych kont w różnych "krajach"?2. ebay.co....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5037 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam, mam pytanie jak mogę sprzedać przedmiot tak aby się wyświetlał na Ebay (Canada Niemcy)??...

Witam, mam pytanie jak mogę sprzedać przedmiot tak aby się wyświetlał na Ebay (Canada Niemcy)??...Czy powinienem się zalogować na Ebay.ca lub Ebay.germany aby się ukazały dla tych krajów moje przedmioty?? Poza tym jak tak robię ukazuje mi się info ,ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań