Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wystawienie opinii " KUPUJACY "

No właśnie. Czy jest jakiś czas aby wystawić opinię po dokonaniu zakupu. Czy jak nie wystawi kupujący w jakimś tam czasie to potem nie możne ? Czy można kiedy się chce.Pytam bo mam jednego klienta co toczę z nim mailowy spór. Straszy mnie jako firmę ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 319 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

Facet z Emiratów Arabskich kupił przedmiot,kupił bo zapomniałem zablokować tego kraju w DE (poprzedni klient i problemy)Podał błędny adres do wysyłki,przesyłka natychmiast wróciła,na zwrocie etykieta poczty "niekompletny lub nieprawidłowy adres" http...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 460 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zaginiony przedmiot pieniadze zwrócone ebay nie chce oddać prowizji

Cześć, mam problem z ebayem. Sprawa w skrócie wygląda tak: Sprzedałem przedmiot kupujacy zapłacił przez paypal, otworzył sprawę na paypalu o brak przedmiotu Po kontakcie z firmą przewozową, ustaliłem że paczka zagineła. Dostałem już odszkodowanie na ...

Sprzedąż na Ebvay.com wystawianie aukcji

Witam mam pytanie odnośnie wystawiania przedmiotów na ebay.com a mianowiciedlaczego wystawiajac przedmiot posiadając 10 pozytywnych opini i czas 90 dni od sprzedazyEbay.com automatycznie przy wystawianiu przenosi mnie na ebay.pl ???Pomoze ktoś ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 875 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Australijski system sporów - szok!

Kupujący otworzył bezsasadny zwrot,chodziło o to że kupił 2 naturalne kamienie i jeden był trochę inny od drugiego.Zrobił to na 2 różnych aukcjach,według niego miały być identyczne. Prośba o zwrot otworzona z powodu niezgodności z opisem,spór zamknię...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay.de i oszustwo po raz kolejny

Witam serdecznie. Dzis po raz kolejny mam problem z ebay.de W skrócie sprzedałem przedmiot, wyslałem, kupujacy odebrał, i otworzył sprawe ze nie jest oryginalny, choć pisałem na aukcji że to replika. Napisałem kupującemu niemcowi, że w ramach gestu d...

Czy wymaga ktoś z Was numeru telefomu przy zakupie ?

Jak w temacie. Czy ma ktoś z Was zaznaczoną opcję ( wymagany numer telefonu przy zakupie )Niejednokrotnie wolałbym zadzwonić niż pisac maile. Czasem dogadać się na maila to masakra. Do Niemiec czy generalnie w UE łatwiej byłoby rozwiązać problem czy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 179 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Canada Post nie śledzi?

Hej,działa Wam Canada Post? Jaki numer bym nie wpisał to nie wyświetla śledzenia? Czegoś nie wiem? BTW:pracuje od 2 miesięcy nad stronką, tak żeby mi ułatwiło troche życie. Pobieram sobie sprzedane przedmioty, ceny, adresy kupujacych z maili od paypa...

Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:44:36.png Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:35:39.png Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:32:33.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 354 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ustawienie kosztów wysyłki za granicę

WitamMam kilka pytań dotyczących ebaya. Sporo się naczytałem, ale nie znalazłem odpowiedzi na wszystkie pytania.1. Z tego co zrozumiałem, żebym mógł handlować na zagranicznych ebayach to muszę uzyskać 10 komentarzy (w sumie to sprzedaży) na polskim e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10846 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na granicę

Witam  Chciałam się spytać o sprzedaż za granicę. Więm, że ten temat na pewno był już wałkowany niejeden raz, ale byłabym wdzięczna jeśli ktoś by mi to dokładnie wytłumaczył  Chciałabym zacząć sprzedawać za granicę, ale rejestrując się na ebay.uk k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zdobyć w miarę szybko 10 komentarzy od kupujących?

Witam serdecznie, jestem kompletnie nowym użytkownikiem i założenie konta na ebay wiązało się z moim ogromnym strachem jak to wszystko będzie. Powoli jednak zaczynam ogarniać , czytam Wasze tematy i inne rzeczy dotyczące jak działa ebay. Moje pytania...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3146 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niesprawiedliwy opresyjny system -przykład

klient kupił przedmiot (kamień) na aukcji z licytacją,zdjęcie było realne,dostał dokładnie to co na zdjęciu.Kamień to chiński kamień 12000 grit funkcjonujący na ebay od 10 la.Po miesiącu użytkowania stwierdził że jednak nie jest zgodny z opisem,że 12...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 498 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyświetlanie głównych zdjęć - Problem

Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z wyświetlaniem głównych zdjęć w aukcjach z wariantami. Chodzi o sprzedaż na Ebay.de. Gdy wyszukam swoją aukcje na Ebay, to pokazuje się ona nie ze zdjęciem głównym, tylko z jednym ze zdjęć z wariantów. Zau...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 169 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań