Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Blokada konta niemieckiego w Ebay.de

Posiadam konto zarejestrowane na niemieckim Ebay z niemieckimi danymi. Niestety otrzymalem email, iz moja sprzedaz wychodi poza ograniczenia konta osobistego i musze rozszerzyc konto osobiste do firmowego w przeciagu tygodnia inaczej sprzedaz na tym ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1466 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz na ebay.de

Witam Chciałbym zacząć sprzedawać na ebay.de wystawiłem przedmioty na test ale nie pokazuje ich na ebay nigdzie ich nie ma ! Co robie zle ? i jak moge zaczac sprzedaz na ebay.de ? numer aukcji ktora wystawilem to 330166380633 a link do 2 aukcji to ht...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 649 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przeniesienie konta z .de do .pl

Witam konto posiadam od poczatku 2005 roku, ponieważ nie było jeszcze polskiego ebaya, zarejestrowałem się na niemieckim. Wszystko jest ok, oprócz komunikatów i powiadomień w jęz. niemieckim (a nie jestem w nim mocny. Zawsze kupowałem, lecz teraz pos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1149 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de pytanie...!!! kontakt z kupujacym...????

Witam! właśnie sprzedałem pierwszy raz przedmiot na niemieckim ebayu...czy musze się kontaktowac z kupujacym czy on sam dostaje informacje do przelewu (info o paypal) bo jest tam taka zakładka o przypomnieniu o płatnosci dla klienta ale wydaje mi się...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 132 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawianiem na eBay.de

Chce wystawić aukcje na eBay.de lecz ciągle pojawia się problem: jestem proszona o wypełnienie formularza w Einstellungen>Einstellungen für gewerbliche Verkäufer>Rechtliche Informationen des Anbieters auf der Artikelseite, lecz gdy klikam Bearbeiten ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie widać moją aukcję?

Witam, zauważyłem że wyszukując przedmioty na ebay.pl znajduje mi również przedmioty na ebay-u niemieckim, austryjackim itp. Czy jak ja wystawię przedmiot, to będzie widoczny w innym kraju? (Cena przeliczona na Euro itp.) Zamieszczę opis po niemiecku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka do państw UE - jaki podatek?

witam serdecznie chcialbym wyslac paczke do Austrii jako list wartosciowy z zadeklarowana wartoscia do 100 euro; czy adresat moze miec jakies problemy z tamtejszym urzedem celnym (clo lub VAT); on sam nie za bardzo wie o co chodzi jak sie go o to pyt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań