Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

problem z ebay.de

Witam Manastepujacy problem przy wystawianiu przedmiotu na ebay.de nie moge zrobic zadnego duzego wyroznienia takiego jak np.strona glowna. Opcje wyskakuja mi do galerii potem nie widze juz zadnych opcji a przy wystawianiu na ebay.pl są widoczne te o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do: Cały świat

Czy jeśli na mojej aukcji w części ,,Wysyłka i obsługa" widnieje napis ,,Wysyłka do: Cały świat" to jest jednoznaczne z tym że wszystko zrobiłem dobrze w ustawieniach i aukcja jest widoczna przez zagranicznych użytkowników? Mam na myśli czy ja wszyst...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 880 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal a miejsce nadania przesylki ?

Sprzedałem na ebay kilka przedmiotów jednemu użytkownikowi i zapłacił po przez paypal. I teraz mam pytanko gdyż wysyłka przedmiotu miała byc pierwotnie z Niemiec i tak napisałem w aukcji jako kraj lokalizacji. Niestety nie mogę aktualnie wysłać paczk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o ocenę czy dobrze wstawiam aukcje na ebay.de

Od kilku dni wstawiam aukcje ze swoimi produktami. Dotyczy to tylko ebay.de Dokonałem opcje i zastrzeżenia dla kupujących. Jedna rzecz co mnie zastanowiła o tuż wcześniej myślałem że po uruchomieniu sklepu na ebay.pl będę musiał to samo dokonać na eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy moje aukcje są widoczne ?

Czy moje aukcje są widoczne na zagranicznych serwisach (szczególnie na ebay uk)Wiem że powinienem wystawiac na takim ebay gdzie spodziewam się popytu na swój towar ale bariera językowa :_| pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka towaru do Wielkiej Brytanii

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę wysyłać towary do Wielkiej Brytanii bez żadnych ograniczeń? Tzn. czy nikt się do mnie nie doczepi, że np. wysyłam 20 przesyłek miesięcznie do UK? Jak wygląda sprawa z kosztami wysyłki (chodzi mi o Pocztę Pols...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty za wystawienie aukcji

Mma pytanie odnośnie płatności za wystawienie przedmiotu na zagranicznym ebayu Anglia Niemcy itp... W jaki sposób można uregulować opłatę? Czy w przypadku wystawienia i sprzedaży czegoś na ebay.uk dostane jakąś fakture z numerem konta do przelewu w P...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 241 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy użytkownik sprzedaż na ebay.com

Witam wszystkich:) Mam pytania odnośnie sprzedaży na ebay.com Założyłem dopiero konto. Czy karta millenium banku (bankomatowa, konto wykorzystuję do przelewów na konta maklerskie) będzie zweryfikowana przez paypal pozytywnie? Czy nowy użytkownik nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 358 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem Sprzedaję na Ebay.de!!! Pomocy

Witam, wystawiłem towar na ebay.de problem w tym, że wyszukując później ten towar z poziomu ebay.de idąc dokładnie kategoriami pod jakimi wystawiłem, produkt jest niewidoczny!! dopiero po zaznaczeniu opcji europa problem znika. w ten sposób jestem ba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co to jest Nazwa pomocnicza

Mam zamiar zaczżć sprzedawaą i mam takie pytania co to jest nazwa pomocnicz i gdzie będzie widoczna na aukcji z jakiego formulaża sprzedawac? Uproszczony formularz sprzedaży (nie nadaje się do wystawiania przedmiotów w formacie ogłoszeń) Szybko wysta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres wysyłki

Którym adresem się kierować? Tym z PayPal, gdzie w wiadomości o zapłacie coraz częściej mam inny, niż ten z eBay? Wiem, zapytać kupującego też można, ale równie dobrze można przeoczyć różne adresy... -- Heniek http://www.kihltd.eu

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 133 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada Paypal'a odebranej płatności za sprzedaż - wysyłać przedmiot?

Witam. Kupujący wygrał aukcję i zapłacił Paypal'em. Płatność zostałą zablokowana na moim koncie Paypal, jak to napisano; "aby zapewnić bezproblemowe zakończenie transakcji". Mam siedem opinii zwrotnych, nie miałem nigdy żadnych sporów i nie miałem wc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 195 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystwilam przedmiot i nie moge go znalezc wpisujac kluczowe slowa

O co chodzi tutaj z wyszukiwaniem produktu na podstawie kluczowych slow??? Wystawilam buty - napisalam nazwe modelu, ktora ujelam w tytule i nie ma nic - dlaczgeo?? O co chodzi? Jak sprawic aby moj przedmiot mogl zostac dostrzerzony przez wyszukiwark...

Autorzy z największą liczbą podziękowań