Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

jak zablokować przedawcę ?

Witam Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak dodać do zablokowanych sprzedawcę,który wystawia przedmioty w bardzo drogiej cenie. Kiedy coś wyszukuję to przez 2 lub 3 strony w wyszukiwarce natrafiam na jego przedmioty a nie chcę... To staje się męczące....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Promowane aukcje na ebay.de , Pomoc

Witam , przy wystawianiu aukcji nie mogę znaleźć opcji promocji swojej aukcji ( pogrubienie pisma , strona główna , strona kategorii ,) Chodzi mi o Niemiecki serwis Ebay . Proszę o pomoc . Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozpoczęcie sprzedaży na zagranicznych ebay-sklep- zapłacę za pomoc

Witam Chcę rozpocząć wystawianie przedmiotów na zagranicznych serwisach ebay zwłaszcza niemcy (normalne aukcje albo sklep nie wiem co korzystniejsze) Jesli ktoś orientuje sie i mógłby pomoć prosze o maila: biuro@infrastruktura.com.pl Warunki finansow...

Wysyłka do niemiec z Wrocławia. -22zł/netto

Witam. Poszukuję osób które chcą wysyłać paczki z Wrocławia do Niemiec. Oferuję przesyłkę kurierską ubezpieczoną. Małe paczki od 22zł netto. Zainteresowani proszę pisać na meila: werkzeug_center@onet.eu Pozdrawiam Forst.pl

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 127 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujacy prubuje wymusic pieniadze ???

Witam Sprzedalem 28.10 do UK pewna rzecz z polskiego konta na ebay uk. Lokalizacja wysylki byla podana jako Niemcy ale wyslalem z Polski. Puzniej ten sam przedmiot wystawilem z innego konta zarejestrowanego w USA i zakupu dokonal rowniez ten sam uzyt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

witam ,mam mały problem z wystawieniem moich przedmiotów na aukcję ,a mianowicie mój przedmiot został usunięty numer aukcji 320449341981 podano powód że jest to aukcja o treści erotycznej ,lecz podam przykład takich samych przedmiotów sprzedawanych p...

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Czy jeśli na ebay pl. ustawie w dziale: Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki zniżki czyli ustawie 0 zł za każdy następny przedmiot zakupiony przez tego samego kupójącego na moich aukcjach, to będzie dotyczyło także zagranicznych serwis...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 523 Wyświetlenia
  • 15 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JAK ZMIENIC OPCJE "NIE MA ZWROTU" NA "JEST ZWROT"

WITAM WSZYSTKICH. MAM ZALOZONA DZIALALNOSC I W TAKIM PRZYPADKU JAK SPRZEDAJE MUSZE MIEC OPCJE O MOZLIWOSCI ZWROTU TOWARU PRZEZ KUPUJACEGO. NA ANGIELSKIM EBAYU NIE MAM Z TYM PROBLEMOW, ALE NA NIEMIECKIM OWSZEM. ZA CHOLERE NIE WIEM JAK ZROBIC BY ZMIENI...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy o to chodzi? ebay com

ebay com W części- Choose how you'd like to sell your item odznaczyłem- Sell multiple items together to the same buyer as a "lot" pokazało się okienko z napisem- Items per lot Czy w to okiengo wpisuje liczbe przedmiotów ile sztuk zgadzam się wysłac d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cy powinienem to zaznaczyc?

Czy przy wystawianiu na ebay com powinienem odznaczyc te dwie opcje? 1-Allow buyers to remain anonymous to other eBay users, 2-Sell multiple items together to the same buyer as a "lot 1- czy to chodzi o to że nikt nie będzie widział licytujących? 2- ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jaka przesyłkę wybrać?

Witam, Przymierzam się powoli do sprzedaży w Niemczech i mam pytanie: Jako, że wysyłki realizował będę najczęściej Poczta Polską - Przesyłka polecona priorytetowa do 2kg, to co wybrać w formularzu? "Deutsche Post Brief"?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

,,Lupka" powiększ ??

Na stronie wyszukanych przedmiotów przy niektórych umieszczona jest lupka i napis ,,powiększ" ja takiej opcji u siebie nie odznaczałem. skąd to się wzieło przy mojej aukcji?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co ustawic Give buyers shipping details

Jak ustawic na ebay com koszty wysyłki ,,Give buyers shipping details" Jaką kwote wpisac i jaki rodzaj wysyłki(z Polski) tam odznaczyc Wysyłac mam zamiar jedno pocztówkowe zdjęcie listem Czy jest tam jakieś proste ustawienie żeby zainteresowani mnie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań