Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Status PowerSelleer blokuje sprzedarz na Ebay.de

Posiadam zarejestrowane konto w USA i troszke zaczołem sprzedawac ostatnio i osiagnolem status PowerSeller. Od tego momentu jak chce cos wystawic na niemieckim Ebay wyskakuje info. iz posiadacze kont ze statusem PowerSeller musza rozszezyc konto do f...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wasz rekord czasu po którym założyli spór?

mój kochany kupujący z Niemiec,kupił 9.10,wpłatę na konto otrzymałem 13.10.Natychmiast wysłałem,powiadomienie o wysyłce oczywiście.3 dni robocze od otrzymania kasy i już założył mi spór.Chyba otworze szampana bo już lepszego klienta nie znajdę

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawanie na polskim ebayu z anglii

witam:) czytam ale nie moge znalesc tematu, ktory mnie interesuje......jestem zalogowana na ebayu angielskim ale chcialabym rowniez czasem sprzedac cos na ebayu polskim, niestety kiedy probuje cos ''wrzucic'', pojawia mi sie komunikat, ze nie moge:( ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak pozbyć się na ebay.de ( Galeriebild (EUR 2,25))

Witam wszystkich w jaki sposób można się pozbyć galerii powód chyba widać w tytule. Masakra pieniądze. Przy każdym wstawianiu aukcji pojawia się automatycznie nawet gdy odznaczam że nie jestem tym zainteresowany to i tak po chwili się pojawia i pożer...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 187 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka wartościowa do Szwajcarii

Mam takie pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Sprzedałem zegarek człowiekowi ze Szwajcarii, pieniążki już mi wpłynęły i pozostała mi tylko kwestia wysyłki. Zegarek chciałem ubezpieczyć na kwotę jego sprzedaży tj. 6000 PLN, w firmie kurierskie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 791 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaję na ebay.de i jestem niewidoczny pomocy!!!

Witam, wystawiłem towar na ebay.de problem w tym, że wyszukując później ten towar z poziomu ebay.de idąc dokładnie kategoriami pod jakimi wystawiłem, produkt jest niewidoczny!! dopiero po zaznaczeniu opcji europa problem znika. w ten sposób jestem ba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz przedmiotów

Czy ktoś z uzytkowników wystawia znaczki na serwisie ebay i moze mi wytłumaczyc zasady nie mogę jakos doczytac jak to szczegółowo wygląda , mogę zadzwonic podaję swój adres emailowy jesli ktos byłby tak miły ja zadzwonię mój adres btomko@poczta.onet....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomoc w sprzedaży na ebay.de

Witam szukam osoby lub firmy która za procent od sprzedaży zajmie sie obsługą sprzedaży na ebay.de chodzi o części karoseryjne do aut luksusowych kilka części tygodniowo lub co dwa tygodnie warunki do uzgodnienia jestem firmą wystawiam faktury na czę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 92 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomoc w sprzedaży na ebay.de

Witam szukam osoby lub firmy w celu pośrednictwa sprzedaży na ebay .de chodzi o używane części karoseryjne do aut luksusowych części w stanie bardzo dobrym lub delikatnie naprawione kilka części tygodniowo lub co dwa tygodnie przedział cenowy od 500-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań