Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem ze sprzedażą na ebayu ca

Witam ma problem z wystawieniem aukcji na ebayu canada, żądają ode mnie żebym gdzieś dzwonił i podawał jakiś kod , wszystkie kroki o weryfikacji zrobiłem wcześniej i na próbę nawet wcześniej wystawiłem aukcje , nie było problemu, lecz teraz przed każ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak na Polskim serwisie umieścić płatność poprzez Moneybookers?

Jak w tytule czy ktoś ma wiedzę jak to uczynić ?? Wystawiając aukcje na Polskim serwerze nie mam opcji do zaznaczenia Moneybookers jako metody płatnosci po mimo iż mam zweryfikowane i połączone konto z MONEYBOOKERS, dodam iż nie ma tego problemu np n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pozycjonowanie aukcji

Sprzedaje przede wszystkim na ebay.fr. Zauważyłam że moje aukcje znajdują się na końcu na liście wyszukiwania (chyba że ustawię filtr wg. czasu do zakończenia aukcji to wtedy ustawiaja sie hronologicznie). Czy jest coś takiego jak pozycjonowanie aukc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1191 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hej, czy moze ktos mi poradzic,

sprzedalam przedmiot, panna z Baden Baden go kupila, byl on wystawiony na ebay.de i po ok 10 min napisala do mnie z wielka afera dlaczego ja mam informacje ze mieszkam w Norwegii a email mam polski wiec moj produkt jest falszywy bo jestem polka.!! I ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 137 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zostałem okradziony przez firmę PayPal

Nie jestem zawodowym sprzedawcą, więcej na Ebayu kupuję niż sprzedaję, nie znam dokładnie wszystkich zwyczajów ale byłem do tej pory przekonany,że skoro wysłałem towar i posiadam dowód nadania przesyłki to żadna siła nie może pozbawic mnie moich pien...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1035 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

sklep na ebay.de

Witam, Chcialabym otworzyć sklep i chcialabym by byl on utworzony na Ebay.de gdyz tam wydaje mi sie byc wiekszy popyt na rzeczy ktore chce zaoferowac. Czy wie ktoś z Was czy jest to w ogole mozliwe? Z serwisu Ebay'a otrzymuje zupełnie sprzeczne odpow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 920 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

12 krotna powyżka za Kup Teraz na eBay-u amerykańskim !!!

Witam CO SIE DZIEJE??? - opłaty za sprzedaż KUP TERAZ na amerykańskim eBayu wzrosły do 35 centów za każdą aukcję. Dotychczas było to 3 centy. Takie opłaty powodują w moim wypadku likwidację sklepu!!! Proszę o pilną odpowiedź , za 3 dni wznowień kilku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 125 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący nie chce przyjąć zakupionego towaru

Sprzedałem przez ebay.de telefon, jako uszkodzony (nie działał moduł gsm). Było to zaznaczone w opisie i dodałem że nie przyjmuję z tego powodu zwrotów. Opis był co prawda po angielsku (słabo gadam po niemiecku:) i wychodzi na to że kupujący nie wied...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż na eBay.de

Witam, Chciałabym otworzyć sklep na ebay- sprzedaż głównie na niemieckim ebay i mam kilka pytań: 1. czy jako firma polska mogę otworzyc sklep na ebay.de? 2. czy jesli zalożę sklep na ebay.pl to mogę wystawić na ebay.de w formacie sklepu? Czy wtedy st...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1079 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

siedzę i płaczę,neutral za 14 dni

klient z Francji,14 marca kupił,16 marca wysłałem,dzisiaj neutral za długi czas dostawy,po 10 otworzył spór paypal.List odebrał przed świętami,teraz walnął neutrala tak jakby ktoś mi napluł w twarz

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań