anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem okradziony przez ebay.com

Zakładam nowy temat , bo tak nie może być żeby ebay okradał sprzedawców ,.

03 maraca 2015 roku kupujący otrzymał przesyłke tak wynika ze śledzenia ( numer przesyłki  RR709757967PL) 06 marca 2015 roku otworzył spór że przesyłki nie odebrał co jest kłamstwem , odpowiedziałem na spór podając numer przesyłki oraz link do śedzenia , a nastepnie zgłosiłem to do ebay.com - a oto jaką odpowiedz otrzymałem.

 

Witaj, rspider36,

Obsługa klienta eBay przeanalizowała sprawę i ostatecznie ją rozstrzygnęła.

Wysłaliśmy kupującemu pełny zwrot pieniędzy w kwocie US $15,80 w dniu Mar 16, 2015. Zgodnie z warunkami ochrony kupujących eBay zwrot pieniędzy obejmuje cenę zakupu plus koszt pierwszej wysyłki. Kwota ta zostanie pobrana z Twojego konta PayPal lub zostaniesz nią obciążony(na) za pośrednictwem formy płatności, którą wybrałeś(łaś) dla zwrotów pieniędzy. Blokada płatności dla tej transakcji PayPal została usunięta. Sprawa została zamknięta.
 
Gdzie mogę zgłosić przestepstwo internetowe , kradzież moich pieniedzy z konta PayPal jakim prawem kradną pieniądze ja tego  tak nie zostawię .
Ludzie nie można się na takie coś godzić ,  co to ma być.

 

Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

nie kłam lub zmien kuriera bo ludzie dalej narzekaja na opożnienia twoich przesyłek.

 

"Not UK seller! Ships from Poland, late delivery & no comms. "

 

Wiadomość 31 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

No tak, ale jak wysyłam coś co mieści się w 200-300 g to płacę (a właściwie kupujący płaci) 22 zł z kopertą. Tak było dotychczas, teraz, na nowym koncie robię to samo. W europie wysyłam listem poleconym bo dochodzi na 100%, reszta świata kurierem.

Wiadomość 32 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

jakim kurierem bodzio wysylasz teraz do usa ?  I jakie ceny przesyłek w kopercie do wagi  0,5 kg ?

Jak szybko dochodzi z polski do usa tym kurierem ?

Wiadomość 33 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

Nie ma szans żeby za 20zł kurierem coś wysłać do USA ,możesz zapomnieć.

Chyba że wysyłasz ze 100 paczek dziennie 🙂

Ja mam 89% zniżki w DHL-u i cena do 0,5kg 70zł

Wiadomość 34 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

skoro kradną i to jawnie to może trzeba by było wystąpić przeciwko nim z pozwem zbiorowym - każdy z was ma namacalne dowody swoich racji i według mnie każdemu sąd powinien przyznać rację - mój syn również został oszukany przez parszywego złodzieja z niemiec który kupił kod do gry zapłacił na paypal jak otrzymał kod wystawił pozytywny komentarz (syn mu również) po czym wystąpił do paypala o zwrot pieniędzy ze względu na nieautoryzowany zakup - zwrot oczywiście otrzymał i taraz ma i kod do gry który już wykorzystał (kod jednorazowy) i ma kasę i teraz już nie wiem czy większym złodziejem jest ten niemiec paypal czy ebay - jedynym rozwiązaniem zlikwidować wszystkie aukcje i niech sie pałują

Wiadomość 35 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

w Polskim sądzie wygram sprawę,ale.... oni mają to w regulaminie że sprawy rozstrzyga sąd w U.K lub w Luxemburgu.Sam pozew to około 1500 EUR i do tego prawnik około 5000 EUR.Przed obcym sądem sprawa przegrana na 100% i likwidacja konta na ebay

Wiadomość 36 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony przez ebay.com

Witajcie

Jakiem kurierem wysyłacie do USA ??

Wiadomość 37 z 37
ostatnia odpowiedź