Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay... i jego jednostronne załatwianie sporów.

Witajcie Bracia w niedoli  Mam do was parę pytań, bo macie na pewno większe doświadczenia niż ja. 1) Co robić w przypadku, gdy ebay, zwraca środki klientowi, gdyż w danym momecie tracking USPS nie działał i paczka została doręczona 4-5 dni po oddani...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 168 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Fedex - wysyłka

Panowie więc tak. Wysłałem dwie przesyłki do USA za pomocą Fedexu. 1) przesyłka około 180 gram, opakowanie Fedexu (koperta bąbelkowa) przesyłka odebrana przez kuriera: 09.02.15 o godzinie 13:14przesyłka odebrana przez kupującego: 12.02.15 o godzinie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 935 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zagraniczny adres i Polski PayPal

Witam.Mam zagraniczny adres, na który mogę założyć ebay. Teraz pytanie, czy pod zagraniczny adres mogę podpiąć PayPal, który ma adres w Polsce. Jest tutaj też taka sprawa, że Ebay i PayPal są na różne osoby. Czy tak może być, czy też i adres i PayPal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 782 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana sklepu z .com na .co.uk

Witam Z racji ostatnich problemów z wysyłką do Stanów i dobrym kursem GBP/PLN chciałbym zamknąć sklep na ebay.com i odtworzyć cz ebay.co.uk Chciałbym się zapytać czy ktoś orjętuje się jak mogę zrobić to w szybki sposób ?? Interesuje mnie czy jest jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak możliwości wystawiania np na co.uk ( sprzedane już 11 zagranicę)

Witam, sprzedałem już 11 przedmiotów i wysłałem za granicę. Myślałem, że po tym czasie będę mógł np wystawiać już aukcję np na co.uk, ale przy kończeniu wystawiania cały czas pojawia się taki komunikat dodam, że jak narazie nie mam ani jednej aukcji ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 347 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pośrednictwo Chiny-USA - dropshipping

Witam, planuje założyć firmę , firma będzie zajmować się pośrednictwem w sprzedaży dropshipping, pomiędzy Chinami ( tam towar będzie zakupywany ), a USA (tam towar będzie otrzymany). Otwieram stronę www na rynek amerykański, wszystkie rzeczy będą szł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 567 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wystavić cenę łącznie z VAT?

Witam, Mam sklep na ebay.pl i vystawiam na ebay.de ten oto przedmiot Jak i gdzie mogę ustawić, że cena 199,90 EUR to jest cena z VAT? Miało by się tam pojawić inkl. MwSt tak jak jest to na przykład tutataj Czy ebay.de liczy potem prowiyje z sprzedane...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 606 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

90 dni od pierwszej sprzedaży?

WitamChciałabym założyć DG i sprzedawać przedmioty na ebay.com. Na koncie, z którego piszę nie mam żadnych komentarzy za sprzedaż. Blokuje mnie więc litmit 10 komentarzy i 90 dni od pierwszej sprzedaży. Na polskim ebayu nic nie sprzedam, bo tu nie ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolejny niesprawiedliwy komentarz a administracja po co jest?

Thank you!You know why?! neutral,brak kontaktu przed i po zakupie,jedno jedyne pytanie o gratis do innego przedmiotu.Czyli facet poczuł się sfrustrowany że nie wydębi czegoś extra i wystawił neutrala.W dodatku ten przedmiot który kupił miał wysyłkę g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 407 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zacząć sprzedawac za granice?

Staram sie zaczac sprzedawac za granice ale nie wiem co robie zle.Wszedlem do podpowiedzi i karza najpierw potwierdzic konto sprzedazy,wchodze w to i zaraz komunikat ze tylko dla kont w euro...i dalej juz nie probuje bo wystawilem alko i myslalem ze ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 262 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakładanie sporów przez wyłudzaczy.

Witam!Sprzedaję na Ebayu od ponad dwóch lat oryginalne używane części so Mercedesów. Do tego że klienci otrzymują towar i nie wystawiają pozytywów już się przyzwyczaiłem. Od 25.01.2015 zauważyłem nowy trend wystawiania sporów. Mam tego samego dnia za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 301 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań