Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż na ebay.de - jak dodać niemieckie konto bankowe?

Witam! Mam kilka markowych ciuchów na sprzedaż i stwierdziłem, że chciałbym je sprzedać na ebay.de. Posiadam dostęp do konta niemieckiego konta bankowego, jednak nie mam pojęcia jak mogę konto uwzglęcić w aukcji. Przy wyborze sposobu wysyłki mam tylk...

Zwroty wg ebay,nie liczą się fakty

Jan 30:The buyer requested a returnReason for return:I don't need it anymoreComments:I have a Coti Bout very similar to the 8x1.5 Coticule that I bought from you. I wanted a new stone a little bit larger than what I have, but Unfortunately with Cotic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 292 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kradną mi zdjęcia a ebay.pl ma to gdzieś

od ponad 2 lat ebay.com nie odpowiedział na żadną moją wiadomość,mam prosić złodzieja aby łaskawie nie wykorzystywał mojej pracy? to może pójdę do sklepu,ukradnę coś i powiem że nie wiedziałem że to niezgodne z prawem. Bardzo nam przykro z powodu zai...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 517 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż zagraniczna

Witam.Próbowałam jakieś 4 lata temu sprzedać coś na ebay.co.uk (dodam,że nie było wtedy żadnych ograniczeń typu 10 opinii czy 90 dni od ostatniej opini).Nie osiągnęłam tych 10 opinii.Czy dalej mogę sprzedawać za granicę z tego konta,czy ograniczenia ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowanie wysyłki do Niemiec na ebay.com

Witam Mam wystawione ok. 400 aukcji na ebay.com w których ciałbym zablokować wysyłkę do Niemiec tak żeby klient który otwiera moje aukcję przez ebay.de nie widział aukcji które są wystawione na ebay.com Wiem że jest taka opcja ponieważ czasami przegl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Chat live na ebay.com

Czy jest też chat online na ebay.com jak na ebay.co.uk? Bo nie potrafię znaleźć, widzę że chyba tylko idzie zadzwonić do nich. O polskim ebayu już się nie wypowiadam, tam nie ma ani nr telefonu ani czatu, a na maile nie odpowiadają. Czasem mam wrażen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1081 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA jakie dokumenty ???

Witam sprzedałem przedmiot do usa Mam dizałalność mam przedmiot wysłać normalnie pocztąWydrukuje gościowi fakture pójde na poczte wszystko wypełnie ale co z cłem???? co mam wypełnić???Wystarczy jak podam na poczcie tam na blankiecie wartość za jaką g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 434 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie wiem jak mi się udało sam siebie zrobić w ..... Wiecie w co.

Gość kupił od nas buty. Cena 239 € .Załozył spór, że nie otrzymał butów i żąda zwrotu całej kwoty oczywiście z wysyłką, bo jak inaczej.Sprawdziłem śledzenie, które ów klient otrzymał i przesyłka dwa razy została awizowana.Od 12 dni leżaluje w Urzędzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk itd?

Cześć! Interesuje mnie dotarcie do klientów z całej UE i z poza.Produkty polskie, siedziba w Polsce. 1. Jak najlepiej?Na ebay.com i zaznaczać jakąś opcję "international sale"? 2. Produty od razu będą widoczne na ebay.de/ fr/ co.uk/it ...?Czy tylko na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 522 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie spełniam standardów na ebay.de

dobry wieczór.mam jeszcze jedno pytanie jak mam rozwiązywać spory o niezgodność towaru z opisem zeby nie wliczały sie do standardu sprzedaży dotychczas dokonywałem czesciowego zwrotu pieniedzy i spory zostawały zamkniete przez kupujacych po co mam im...

Jeszcze jedno ( numer telefonu kupującego )

Czy w ustawieniach praktykuje ktoś z Was aby kupujący podawał swój numer telefonu ?Jest taka opcja ale czy ktoś zaznacza ? Jak nie to dlaczego jak tak to też napiszcie.W moim wątku ponizej przydalby mi się numer telefonu do klienta w Szwajcarii.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 864 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

standardy

witam,poprawcie mnie jeśli się mylę. Czy na moją ocene wpływają także spory o nie zapłacenie za przedmiot.Miałem status "Super sprzedawcy" i jak zwykle co miesiąc znalazl sie jakiś oszołom, który kliknął i nie zapłacił. W zeszłym mieisącu było takich...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak oszukac na ebayu !

Witam ! Utworzylem ten temat aby ustrzec sprzedajacych od nieuczciwych kupujacych. Chodzi mi o wasze historie na jaki sposob zostaliscie na ebayu oszukani przez kupujacych.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 430 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań