anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widoczność aukcji na ebay.pl po kliknięciu "inne przedmioty sprzedającego na aukcji ebay.co.uk????

Witam

chodzi mi o to ze sa jakies limity dla sprzedajacych z prywatnych kont na ebay.com itp jeszcze tego nie doswiadczyłem to dopiero za 2 tygonie, ale zapytam przedwcześnie. Mianowicie czy jak mam wystawione na ebay.pl 100 aukcji, a na ebay.co.uk  dodatkowych 10 aukcji to czy jak na którejś aukcji potencjalny kupujacy kliknie na ebay.co.uk  "zobacz inne przedmioty" to bedzie tez widział te na ebay.pl czyli 110 aukcji?? czy tylko tych 10 aukcji na angielskim ebayu???????

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź bo nurtuje mnie to pytanie 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Widoczność aukcji na ebay.pl po kliknięciu "inne przedmioty sprzedającego na aukcji ebay.co.uk????

Standardowo będzie widział. Jeżeli niechcesz aby widział, blokujesz co.uk na aukcjach, które wystawiłeś w PL.

 

Tam gdzie ustalasz cenę wysyłki na dole masz

 

Wyklucz miejsca dostaw

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Widoczność aukcji na ebay.pl po kliknięciu "inne przedmioty sprzedającego na aukcji ebay.co.uk????

Jestem początkującym sprzedawcą.Żeby wystawiać na zagranicznych serwisach muszę mieć min 10 komentarzy pozytywnych i od pierwszej sprzedazy musi upłynąć 90 dni, tak?Ale jak wystawiam na ebay.pl, i chce użyc opcji "wysyłka za granicę "pojawia mi się komunikat, że moje aukcje będą widoczne na aukcjach zagranicznych.Więc będą one widoczne na ebay-ach zagranicznych czy nie?Proszę o informację.Dziękuję

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź