Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedawanie na ebay.de

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,jestem na ebay nowy więc liczę na waszą pomoc  Mam firmowe konto na ebay.pl, chciałbym jednak sprzedawać też na ebay.de . Sprawdzałem, że swoim loginem i hasłem z którego korzystam na ebay.pl bez problemu mog...

Jak zablokować kupujących z USA.

Chce wystawić przedmiot na ebay.com ale chce zablokować kupujących z USA ,. Niestety w tej tabeli gdzie są podane kraje jakie mozna zablokować nie ma USA ( jest Meksyk , Kanada ) jakieś propozycje .

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 443 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widać moich auckji na co.uk

Witam, od jakiś 2 tyg sprzedaż na UK spadła drastycznie i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Oceny mam najwyższe 100%, żadnych sporów itp.Od wczoraj zauważyłam, że w wyszukiwaniu na co.uk nie widać moich aukcji a wcześniej pojawiały się praktycznie na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JA TAKŻE ZOSTAŁEM POSZKODOWANY PRZEZ EBAY

Wiadomo że w tym roku są bardzo duze problemy z przesyłkami do USA gdy sa one wysłane poprzez USPS. USPS ma bardzo duże problemy z przesyłkami z europy i problem ten cały czas występuje.Mozna w tej sprawie nawet petycje podpisac. https://www.change.o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu kupującego

Witam,mam pytanie techniczne.Dostałem zapytanie od anglika czy po zakupie produktu, towar może zostać wysłany do Rumunii. Jak to wygląda w praktyce ? Czy wystarczy, że podczas zakupu zmieni swój adres ochronny na ten z Rumunii?Jeżeli zmieni podany ad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący próbuje wyłudzic pieniądze.

Więc do rzeczy kupujący otworzył spór że nie otrzymał przesyłki , w trackingu na USPS ( kupujący z USA ) widnieje że przesyłka doręczone 3 marca , - najlepsze jest to gdy próbuję odpowiedzieć na spór i wprowadzam numer przesyłki ( pierwsza kolumna ) ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 816 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

Witam, nie wiem jak to roumować bo krótko prowadzę sprzedaż za granice, ale ostatnio sprzedałam kilka przedmiotów m.in. do UK, Francji i Niemiec. Płatność ralizowana odrazu ale na paypal przy każdej z nich jest komunikat, że środki niedostępne do pew...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 316 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przegrałem spór , jak dostać zwrot prowizji?

Witam , tak jak w temacie. Przegrałem spór i jak mam dostać zwrot prowizji za tą rzecz? Reklamacja na pocztę pójdzię jutro ale chodzi mi o zwrot prowizji na ebay bo skoro pobrali mi pieniądze i zwrócili kupującemu to ja żądam zwrotu prowizji a takowe...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 496 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zamrożona płatność paypal

Witam Klient kupił towar na ebay. Chciał dopłacić za szybszą wysyłkę, więc wysłał płatność bezpośrednio na konto paypal. Pieniądze sa zablokowane do czasu przesłania trackingu, ale na koncie nie widnieje taka transakcja, pod podanym w mailu nr ID. Te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 255 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Różne opłaty za wystawienie aukcji na ebay.de

Witam, Od pewnego czasu wystawiam swoje produkty na ebay.deZa niektóre aukcje pobierana jest prowizja od wystawienia, a za niektore 0 euro.Od czego to zalezy ? Dodam, że: - wystawiam w różnych kategoriach, - w różnych dniach tygodnia, o różnych godzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca na ebay musi mieć nerwy ze stali

Tak sobie coś Wam napiszę. Myslałem, że tylko Polak potafi a jednak Niemiec też.Klient kupił buty na ebay.de.Po miesiącu napisał, że buty się rozkleiły pękły na szwie na zgięciu. Bywa sobie pomyslałem i po obejrzeniu fragmentu zdjecia napisałem, że m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Upierdliwy klient

Dostałem od niego łącznie 19 wiadomości dotyczących przedmiotu i wysyłki. Na nieszczęście jego paczka zawisła (UK) i ciągle wisi sobie w jukeju. Zakończyło się zwrotem pieniędzy ale napisał, że jak paczka dojdzie to mi prześle kase. Też macie takich ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można mieć dwa konta ebay dwie różne branże

Czy można na ebay mieć dwa różne konta przypisane do jednej firmy ale pod zupełnie inną nazwą użytkownika. Powód są to dwie różne branże motoryzacja i tekstylia. Przy transakcjach przez PayPal jaka forma rozliczeń bardziej się opłaca złotówki czy Eur...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3089 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.co.uk - kilka pytań.

Witam. Mam kilka pytań odnośnie sprzedaży na angielskim ebay'u a mianowicie. Posiadam angielskie konto ebay. Aktualnie jestem w Polsce i chciałbym spróbować sprzedać coś na angielskim ebay'u. Czy jak jestem w Polsce, mam konto ebay'a angielskiego mog...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1029 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań