Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

jak ustawić ceny wysyłki na ebay.com

Sprzedaję od wielu lat na eBay.com ale ostatnio przez jakiś czas miałem przerwę, w tym czasie zaszły takie zmiany, że nie jestem w stanie ustawic cen wysyłki.Wysyłam towar z Polski na cały świat, głównie do USA, chciałbym ustawić ceny wysyłki zależne...

Problem ze sprzedażą eabyuk nie możliwa sprzedaż miedzynarodowa

Witam,Mam problem ponieważ chcąc wystawić produkt na ebay.co.uk wyskakuje mi Nie wolno sprzedawać na arenie międzynarodowej w tym czasie.Zanim będzie można sprzedać za granicą, trzeba otrzymać 10 sprzężenia zwrotne sprzedaży i 90 dni musi upłynęły od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 281 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem okradziony przez ebay.com

Zakładam nowy temat , bo tak nie może być żeby ebay okradał sprzedawców ,.03 maraca 2015 roku kupujący otrzymał przesyłke tak wynika ze śledzenia ( numer przesyłki RR709757967PL) 06 marca 2015 roku otworzył spór że przesyłki nie odebrał co jest kłams...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2031 Wyświetlenia
  • 36 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA, rejestracja konta w innym kraju.

Witam serdecznie, na początku napiszę, że na ebay działam z początkiem nowego roku i moje konto dopiero raczkuję :). Do rzeczy, przeczytałem bardzo dużo informacji zarówno na forum jak i pomocy ebay. Wielu sprzedawców przenosi konta na ebay.de / ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 537 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka za granicę Pocztą Polską czy można cos odliczyć

Jak w temacie. Jestem vatowcem.Jak wysyłam kurierem DHL UPS lub podobmymi otrzymujemy FVAT i sobie odliczmyJak będziemy wysyłać Pocztą Polską ( za granicę oczywiście ) czy dostaniemy fakturę czy jest mozliwość odliczenia czegoś od faktur wystawianych...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 319 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

Problem z przedmiotem:http://www.ebay.pl/itm/121625938954?var=&ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649 Gdy wpisuję nazwę np. na ebay.de (z wyborem opcji przedmiotów z całego świata), nie wyświetla się moja, tak była też z poprzednią aukcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 644 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zapłata i wysyłką.

Witam, mam następujący problem. Sprzedałem rzecz na ebay.co.uk, wysyłkę miałem ustawioną tylko na Wielką Brytanie, ale kupujący jest z Tajwanu. I tu pojawia się problem z zapłatą za przedmiot, gdyż kupującemu wyświetla się komunikat ze sprzedający ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 232 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak to jest z kontaktem na .de .com .pl a limitem sprzedaży

Witam serdecznie. Zastanawia mnie pewna rzecz. Mianowicie zalogować mogę się na różne domeny .de .pl .com jednak są podstrony gdzie automatycznie przekierowuje mnie na angielskie strony. Tak jest też w wypadku strony z kontaktem gdzie podaje numer ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z przesyłkami do US

Od jakiegoś czasu ,znacznie zwiększysła nam sie ilość Requestów od kupujących z US - nie otrzymałem przesyłki, Wszystkie przesyłki są polecone priorytetowe a więc pocztą lotniczą. Sprzedajemy od lat do us i takiej liczby reklamacji nie mieliśmy nigdy...

Problem z opłatami z tytułu sprzedaży

Witam. Dzisiaj przy próbie wystawienia nowych aukcji pojawił się problem. Otóż dostaje komunikat o treści :Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatnościZauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 341 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limity na ebay.co.uk

Dzień Dobry Jestem nowym urzytkownikiem serwisu ebay,mam już wystawione cztery aukcje na polskim ebay,jak narazie zero komentarzy.Chciałem wystawić aukcje na ebay.co.uk, na końcu wyskakuje mi : "Osiągnąłeś limit sprzedaży na terenie UK eBay.Na miejsc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 314 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Programy Faktury Magazyn

WitamMam takie pytania:1) Mam polskie konto, sprzedaję w Niemczech. Czy mogę tak jak w polskim ebay zrobić tam magazyn produktów ?? nie mogę tego znaleźć. Ewentualnie jak stworzyć magazyn produktów i póżniej ich używać tylko na DE.2) Próbowałem współ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 213 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Widoczność aukcji na ebay.pl po kliknięciu "inne przedmioty sprzedającego na aukcji ebay.co.uk????

Witamchodzi mi o to ze sa jakies limity dla sprzedajacych z prywatnych kont na ebay.com itp jeszcze tego nie doswiadczyłem to dopiero za 2 tygonie, ale zapytam przedwcześnie. Mianowicie czy jak mam wystawione na ebay.pl 100 aukcji, a na ebay.co.uk do...

Autorzy z największą liczbą podziękowań