anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem okradziony przez ebay.com

Zakładam nowy temat , bo tak nie może być żeby ebay okradał sprzedawców ,.

03 maraca 2015 roku kupujący otrzymał przesyłke tak wynika ze śledzenia ( numer przesyłki  RR709757967PL) 06 marca 2015 roku otworzył spór że przesyłki nie odebrał co jest kłamstwem , odpowiedziałem na spór podając numer przesyłki oraz link do śedzenia , a nastepnie zgłosiłem to do ebay.com - a oto jaką odpowiedz otrzymałem.

 

Witaj, rspider36,

Obsługa klienta eBay przeanalizowała sprawę i ostatecznie ją rozstrzygnęła.

Wysłaliśmy kupującemu pełny zwrot pieniędzy w kwocie US $15,80 w dniu Mar 16, 2015. Zgodnie z warunkami ochrony kupujących eBay zwrot pieniędzy obejmuje cenę zakupu plus koszt pierwszej wysyłki. Kwota ta zostanie pobrana z Twojego konta PayPal lub zostaniesz nią obciążony(na) za pośrednictwem formy płatności, którą wybrałeś(łaś) dla zwrotów pieniędzy. Blokada płatności dla tej transakcji PayPal została usunięta. Sprawa została zamknięta.
 
Gdzie mogę zgłosić przestepstwo internetowe , kradzież moich pieniedzy z konta PayPal jakim prawem kradną pieniądze ja tego  tak nie zostawię .
Ludzie nie można się na takie coś godzić ,  co to ma być.

 

Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

nie wystawi Ci negatywa bo wie że go usuną gdy napisze cokolwiek o nieotrzymaniu przedmiotu.Nie musi rozpowiadać kolegom bo oni już wiedzą jak można orżnąć sprzedawców.

Wiadomość 11 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

mysle ze dla niego wazne ze ma twoj towar i kase.  Juz chyba jakims maniakalnym sadystą nie jest zeby ci jeszcze pisac negatywny komentarz.

Wiadomość 12 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

 

 

Po pięciu dniach dostałem odpowiedz od obsługi ebay.pl , że oni sprawy nie znają i nie są w stanie jesj przanalizować i żebym szukał sprawiedliwości na ebay.com.

 

A ja złożyłem reklamacje na PayPal - zobaczymy co odpiszą .

Wiadomość 13 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

zdradzę Ci mały sekret... w Paypal są jeszcze gorsi niż na ebay.pl.Tam nie znajdziesz sprawiedliwości

Wiadomość 14 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

Tacy sami są, to koledzy przy jednym biurku siedzą. Na pewno nie zajmą się sprawą z ebay.com

Wiadomość 15 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

nie..... oni twierdzą że paypal to osobna firma i nie mają nic wspólnego z ebay,kuriozum
Wiadomość 16 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

Humor im dopisuje

Wiadomość 17 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

PayPal - odpowiedz dostałem szybko , na drugi dzień niestety nic nie można zrobic oni nie znaja sprawy i nie maja wglądu co się wydażyło w związku z ta transakcja na ebay.com.

 

Jeżeli ebay toleruje okradanie ludzi , i sam w tym uczestniczy to trudno trzeba sie do tego dostosować i żyć  w tym świece , stac się cząstką tego społeczeństwa i w tym uczestniczyć  - oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem .

 

Coś bym jeszcze napisał ale Pani moderator na pewno to usunie.

 

Pozdro.

Wiadomość 18 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

też mógłbym napisać co ja postawiłem i co wdrożyłem w związku z działaniem ebay,ale nie napiszę bo po co dostarczać wrogowi informacji....

 

 

tak na marginesie to ludzie z USA mają problem z krajowymi przesyłkami USPS,nie dotrzymują terminów,u nas to chyba już trzeba brać pod uwagę 1 miesiąc na global expres i 2 miesiące na polecony

Wiadomość 19 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostałem okradziony ebay.com - jednak przyznali się do błędu.

Sprawa została zakończona , wczoraj złozyłem odwołanie do ebay.com , dzisiaj dostałem odpowiedz że przeanalizowali moją sprawe ponownie i pieniądze zostaną zwrócone ( kasa już na koncie ) - jednak pozostał niesmak a także jedna niska ocena bo nie rozwiązałem problemu ( to chyba też powinni usunąć bo to ja zgłosiłem do do nich całą sytuację jak miałm to niby rozwiązać są dwie opcje albo zwracasz kaśę , albo zgłaszasz do ebay a kupujący ma wszystko w d.....e.)

Wiadomość 20 z 37
ostatnia odpowiedź