Problem z aukcją. Co robić?

Witam Serdecznie!
Sprzedaję na ebay.pl bąki beyblade. W opisie zamieściłem ,że są one orginalne. I według mojej opini są. Kupiła je użytkowiczka z Niemiec...
Po otrzymaniu paczki z tym stwierdziła ,że bąki są podrobione.
Swoją pewność ma z jakiegoś forum gdzie pokazała co kupiła a "eksperci" czyli użytkownicy forum (moim zdaniem niektórzy to laicy) powiedzieli że to częściowo podróby.
Oczekuje za nie zwrotu pieniędzy wraz z pieniędzy za wysyłkę.
Mimo że chwile potem stwierdziła ,że 4 z zamówionych to nie podróbki.
Ale i tak chce zwrot za wszystko.
Mówi ,że jak nie oddam pieniędzy to zostane zablokowany itp. I że zgłosi mnie na policję. Domaga się zwrotu pieniędzy.
W opisie aukcji napisałem ,że nie przyjmuje zwrotów.
Jedkaże stwierdziłem ,że trzeba zdać się na rozsądek.
Poprosiłem by odesłano mi bąki i że oddam pieniądze.
Niestety użytkowniczka nie zgodziła się. Żąda pieniędzy i nie chce oddać otrzymanych przedmiotów. Mówi ,że nie będzie tracić pieniędzy na wysyłkę ponowną. Wytoczyła mi też sprawy na ebay.de
Mam ogromne problemy by tam wytłumaczyć sprawę bo słabo znam angielski. Bulwersuje mnie to ,że jak oferuje oddanie towaru to słyszę ,że mam oddać pieniędzy a to co sprzedałem u niej zostaje. Świadczy to o wymuszeniu z jej strony. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

Niemiecki*
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

gdzie stwierdzila ze "4 z zamówionych to nie podróbki." ? w korespondencji mailowej, w centrum rozstrzygania...? zacytuj jej wypowiedzi w odpowiedzi na jej spor, aby podkreslic ze utywkoniczka ram mowi jedno raz drugie i chyba sama nie wie , co mowi + bazuje na opinii 'ekspertow' na forach internetowych gdzie kazdy moze napisac - w tym ona sama - co chce - to po prostu niepowazne....

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

skad miales ten towar? masz jakis dowod zakupu?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

Z mojej prywatnej kolekcjj oraz z Japonii z yahoo.
Nie wiem co mam robic bo obsługa nie odpowiada na moje zgłoszenie o nadużywanie procesu sporu
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

29 kończy sie sprawa. Od 20 nie mam żadnych wieści od użytkowniczki. Zero informacji
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem z aukcją. Co robić?

jak napisalem 'zacytuj' jej przeczace sobie wypowiedzi i zakwestionuj rzetelnosc opinii ekspertow z forow internetowych, ktorymi moze byc ona sama + ew. w ostatecznosci zaproponuj cos w ramach dobrej woli choc pewnie spor eskaluje do roszczenia i decyzja zostanie podjeta przez obsluge klienta

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź