POMOCY!!! OSZUKANY!!!

lukniew
Użytkownik
Sprzedawałem laptopa na ebay i uzgodniłem że koleś ze Stanów kupi go poza abay dla syna w angli. Dał namiary na swoj bank z ktorym się kontaktowałem. Miałem tylko wysłać laptopa i wysałać numer wysyłki DHL do banku i bede miał kaske. Zrobiłem tak ale...od tygodnia nie mam ani odzewu ani kasy. Nie wiem co z tym zrobic...zgłsic na policje?? Czy cos to da?? Mam adres jego syna i emaile banku i ojca oraz syna. POMOCY!!!
Wiadomość 1 z 39
ostatnia odpowiedź
38 ODPOW. 38

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

eu-part
Użytkownik
ludzie sa naiwni 😛
Wiadomość 31 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

Nastepny zlodziej!!! Mr.Aremu Tunde
2,Omoniyi Street
Itire Surulere
Lagos 101014
Nigeria.
Wiadomość 32 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

Przecież to nie muszą być żadni Nigeryjczycy 🙂 To może być wasz sąsiad 🙂 Ci co się dają nabierać są sami sobie winni 🙂 Wstyd się nawet przyznać, że daliście się nabrać w tak naiwny sposób 🙂 http://piv.pivpiv.dk/

:-)
Wiadomość 33 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

Ebay nie pomoże - pocieszy i zwróci prowizję jeśli zakup był przez ebay. Tylko policja i tylko nasza. Zagraniczne nawet nie odpowiadają na zgłoszenia.
Wogóle nie ma formularzy dla sprzedających na wyłudzenia, oszustwa, koszty zwrotu przesyłek przy złym adresie wysyłki lub nieodebraniu dla sprzedających itp.
Jednym słowem pełna ochrona kupujących na których uczciwość pozostaje liczyć
Wiadomość 34 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

vvojtex
Użytkownik
a no dobra sluchajcie pytanie z innej beczki. co zrobic gdy paczka dotarla do nigerii i kontaktowalem sie z poczta w celu zablokowania dostarczenia. odpisali ze [przekazali jakiemus oficerowi moj problem ze zostalem oszukany. a jak patzre na status przesylki obecnie to wyswietla jakby chcieli jednak ja oclic i doreczyc. a zapewnili mnie w mailu jak i telefonicznie ze otworza komisyjnie co w srodku i odesla. wierzyc w to czy wg was to pic na wode co oni gadaja?
Wiadomość 35 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

bethovengorilla
Użytkownik
trudna sprawa, na przyszlosc nie wysylaj niczego do nigerii bo to najczesciej przekrety
Wiadomość 36 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

vvojtex
Użytkownik
ale mam na mysli ze paczka widnieje na stronach nigeryjskich i dzwonilem do nich. ale od wcszoraj wszystko ucichlo niestety i nawet nie ospisuja ani telefonow z mojego numeru juz nie odbieraja.
Wiadomość 37 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

to ten sam przekret tylko troche ewoluowal i w ten sposob uwiarygodniaja swoje poczynania abys w przyszlosci wyslal im ponownie lub doslal oplate na zwrot paczki do Polski... .

Daj sobie spokoj.
**************************************
Wiadomość 38 z 39
ostatnia odpowiedź

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

vvojtex
Użytkownik
czyli paczka stracona 😕 ehh dobrze ze to tylko pare groszy. ale coz bede na sile walczyl z nimi do konca. kto sie nie poddaje ten wygrywa ;]
Wiadomość 39 z 39
ostatnia odpowiedź