anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesprawiedliwa opinia polozyla cala sprzedaz

Witam.

29 klientka z UK kupiula u mnie przedmiot. 6 grudnia w wekeend pisze do mnie maila, gdzie jej towar i OD RAZU wystawia negatywa. Po wymianie kilku maili, oddalem bez problemu kase. Wyslalem prosbe o zmiane opini, jednak kupujacy ja odrzucil

 

Problem w tym, ze polozylo mi to cala sprzedaz. NIe dosc, ze nie mam pieniedzy, towaru, to zostala mi negatywna opinia i zerowa sprzedaz. Pytanie jak sobie poradzic w takiej sytuacji? Trafic mialem na poziomie 30 dziennie, teraz od 6 grudnia jest dokladnie 0! Podejrzewam, ze aukcje w wyszukiwarce spadly. Po prostu jakas tragedia....

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Niesprawiedliwa opinia polozyla cala sprzedaz

Mix na jakim Ebay wystawiałeś tą aukcję? com, uk, de ? Jesli na uk to wez kogoś z angielskim i wbijaj na chat. Opisz im całą sytuację. Często można sporo w ten sposób tam załatwić. Jeśli się nie uda, to ponów próbę za parę godz. u innego konsultanta.

 

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Niesprawiedliwa opinia polozyla cala sprzedaz


magneticmoebel_de napisali:

zawailes bo mogles nie oddawac kasy tylko jak klient otqworzyl spor umiescic trucking number w systemie ebay i poczekac jak dojdzie i wtedy dac do rozstrzgniecia ebayowi, nie dosc ze rozwiazali by problem na twoja korzysc to usuneliby wszystkie komenntarze zwiazane z ta aukcja 🙂


 

Witam,

Klient na ebay.de otworzyl spor, ze nie otrzymal towaru. Jeszcze tego samego dnia odebral paczke co widac na trackingu DHL. W karcie sporu umieszczono tracking number oraz wyslano wiadomosc do klienta ze wg trackingu odebral paczke, czy wszystko jest ok oraz czy moze zamknac spor. Niestety klient nie odpowiadal. Przekazano sprawe do roztrzygniecia ebayowi i ku mojejmu zdziwieniu ebay zwrocil kase klientowi i zamknal spor.... Co w takiej sytuacji zrobic?

Z gory dziekuje za uwagi i komentarze.

Pozdrawiam

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź