problem z Rosją,też tak macie?

z powodu kursu dla rosjan zakupy są bardzo drogie.jeśli już kupią to prawdopodobnie będą próbowali wyłudzić zwrot pieniędzy grożąc sporem/negatywem.mam już 2 takie przypadki.

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

problem z Rosją,też tak macie?

Powiem Ci szczerze, że jak 90% wystawiałem na ebay.com to Rosjanie byli dla nas naprawde świetnymi kupującymi. Chyba raz czy dwa miałem przypadek anulowania aukcji z powodu rzekomego nieautoryzowanego użycia karty kredytowej.( może synek podwędził tatusiowi lub mamusi albo zwykłe tłumaczenie ).  Jednak " suma sumarum" nie miałem problemów nawet jak wysyłki były z naszego punktu widzenia do egzotycznycznych rejonów Federacji Rosyjskiej.

Na dzień dzisiejszy większość sprzedaży kieruję na rynek niemiecki. Jakoś tak ten rynek nam jest na rękę, Szybko sprawnie i kłopotów mniej.

Jednak nie mgę powiedzieć złego słowa na klienta rosyjskiego.  Wciąż mamy część asortymetnu wystawione na ebay.com i tam Rosjanie zaglądają. Płacą rekalamacji nie ma wszysto jak należy.

Najwwięcej sporów mam z " inteligencja" z za oceanu. Spory przedświąteczne, że przesyłki nie docierają na czas choć widznieją w eterze po podaniu śledzenia. 

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

Open pozwolę sobie tak się do Ciebie zwrócić od razu przepraszam za prywatę.
Używam kremów po goleniu do swojej mordy nie używam wody po goleni. Masz jakiś krem po goleniu o korzennym zapachu absolutnie nie lubię słodkich tematów. Poleć mi coś fajnego niepowtarzalnego chętnie kupię.
Nasze sklepy już mnie nie kręcą.
Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

do czasu kryzysu też było wszystko super,teraz tylko same problemy bo trafiają mi sie cwaniaczki

 

nie używaj zbyt często wody po goleniu bo alkohol wysusza skórę,polecam ałun a późnij  krem/balsam po goleniu Organique (nie mam tego w ofercie ale używam).Woda po goleniu tylko na specjalne okazje.Praktycznie wszystkie angielskie marki z wyższej półki mają korzenne zapachy,tutaj stawiałbym na jakość a nie na cenę.Niestety jeden z dystrybutorów brytyjskiej marki w Polsce po chamsku mnie wykasował ze swoich klientów chociaż nic złego nie robiłem.

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

U mnie tak samo Rosjanie w porządku klienci, teraz też nie mam z nimi żadnych problemów, tylko niewiele już zamawiają, a byli u mnie w pierwszej trójce najwięcej zamawiających, wszystko przez debila z botoksem w czole 😕

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

A jak teraz sprawa stoi z czasem dostawy? Długo idzie przesyłka do Rosji?

 

Bo ostatnio jak wysyłałem przesyłka szła koło 1-2 miesięcy jak dobrze pamiętam. Od tamtego czasu Rosję mam zablokowaną.

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

czas dostawy się polepszył średnio 2-3 tygodnie,ale oni nie robili problemów bo nigdzie nie mieliby szybciej.Teraz to już raczej koniec z handlem z Rosją

 

 

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

u mnie narazie ok jesli chodzi o Rosje, sprzedaje kilka przedmiotow na miesiac, dostawa okolo 2-3 tyg

i mimo to, ze naklejam cn22 to i tak na cle sa okolo 3 dni, najdluzej z krajow poza UE ;/

 

a przy okazji sie zapytam open_razor Ciebie czy masz wynegocjonowana stawke poza UE jesli chodzi o global expres

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

tak,mam wynegocjonowaną stawkę poza UE,chociaż to nie sa negocjacje,poczta ma jedną stawkę dla wszystkich nadawców umownych.

Terminy poza UE podane na oficjalnej stronie poczty to bajki,nie są spełniane.Jednak nie miałem jeszcze problemów oprócz braku dostarczenia do UK od 15 grudnia.

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

problem z Rosją,też tak macie?

Dziękuję za wskazówki
Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź