anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Bywa czasem gdy sprzedawca popełni błąd. Wiem, że nie powinno tak być ale...

Mając sklep internetowy stacjonarny oraz ebay wystawiamy towar, który mamy na stanie.

Przykład.

Przedmiot zostaje sprzedany na ebay. Równocześnie ten sam przedmiot został sprzedany w sklepie stacjonarnym i nie zdązyłiśmy go wycofać z ebay.

Proszę kupującego o anulowanie transakcji wyjasniam kupującemu zaistaniałą sytuację.. Natychmiast zwracam pieniądze kupującemu i zaznaczam opcję w formularzu brak towaru na stanie skończył  się jakas taka opcja istnieje. Kupujący zgadza się na anulowanie transakcji dostaję zwrot powizji i nieby ok.

Jednak czy otrzymuję jakieś ujemne punkty jakieś ostrzeżenia od ebay rzutujące na wyniki sprzeaży.

Oczywiście powinnismy pilnować towaru ale czasem są takie rodzynki limitowane edycje mamy je pojedyncze pary i chcemy aby były wystawione na ebay.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Niestety dostaniesz 1 negatywny punkt w wskażnikach sprzedaży.

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

teraz to wszystko według ebay jest "problemem" tak czy inaczej kupujący walą niskie gwiazdki za czas dostawy,opis i koszt wysyłki.Cokolwiek byś nie zrobił nie unikniesz tych "problemów"

Chciałbym zobaczyć sprzedawcę z PL który wysyła zza ocean który ma order i zniżki

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Ja mam na angielskim 20%, a wysyłam do 3 albo 4 dni roboczych (zwykle szybciej), na usa też musi być możliwe.

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

No właśnie.

Odesłałem natychmiast licząc róznicę czasu ( ja spię on je podwieczorek) pieniądze i wyjasniłemm dlaczego tak się stało.

Narazie nie mam odpowiedzi od kupująceo choć 180 zł prowizji  jestem w plecy za moje gapiostwo. Czekam na negatyw jak trafiłem na nerwowego.

I teraz..... Czy zwracać się do kupującego na anulowanie transakcji  i mam jakiś tam punkt karny jednak mam 180 zl w kieszeni. Albo cichosza i być the best seller dalej.

A żeby było doowcipniej udało mi się ten przedmiot załatwić u kolegi w Moskwie, heheh naprawdę w Moskwie i jutro będę go miał kurierem.

Wszystko psu o dupę wytrzeć. Jakbym poczekał kupujący by się denewował bo zapłacił a towaru nie ma a teraz ?

Napiszę do niego czy nie chce kupić raz jeszcze. Tylko ta zakichana prowizja 180 zł wyjdzie mi razy dwa.

Poza tym dzięki za odzew na moje wypociny od czasu do czasu.

Pozdrawiam.

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Jak transakcja nie anulowana to niech wpłaca jeszcze raz, nie kupuje na nowo.

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Poczekaj poczekaj to ma wpłacić poza ebay ? Podać mu adres e-mail PayPal ?

Jak on ma to zrobić praktycznie aby miało to ręce i nogi i było zgodne z regulaminem ebay.. Podpowiedz.

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Przy transakcji powinieneś mieć opcję wyślij informacje o płatności do kupującego. Nie jest dostępna jak kupujący wpłaci, ale jak zwróciłeś kasę to znowu powinna się pojawić.

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jakie konsekwencje ponosi kupujący, zabrakło towaru.

Zerknę dziękuję za podpowiedź.

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź