anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

powodem tego jest tylko i wyłącznie to że przesyłka trwała za długo,według Ebay mam wpływ na pracę poczty USPS

 

Zapoznałam się ze sprawą otwartą do tej transakcji i natychmiast sprawdziłam możliwości odwołania się od tej decyzji. Z przykrością informuję, że nie jest możliwe odwołanie się od wyniku sprawy, ponieważ zgodnie z zasadami odwołań od decyzji Centrum rozstrzygania, odwołania dotyczące spraw, w których przedmiot został doręczony po dacie zamknięcia sprawy, są odrzucane.

Zdaję sobie sprawę, że możesz uważać tę zasadę za niesprawiedliwą dla Ciebie jako sprzedającego. Taka zasada została jednak wprowadzona z powodu niezadowolenia kupujących, którzy muszą oczekiwać zbyt długo na przesyłkę i niekiedy otrzymują taką przesyłkę po zakończeniu sprawy Nie otrzymałem przedmiotu.

Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom zakupów w naszym serwisie, stąd wprowadzone modyfikacje.

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

srututu strzela baba z łuku

 

taa bardzo ciekawa jej wypowiedz, jestem nie mal w 100% przekonany ze wcale nie analizowala, tylko napisala formulke z automatu

 

tylko że "mondra pani adminka" nie wie że w okresie świąteczno-noworocznym jak ii po samym Nowym Roku byly mega opóźnienia w dostawie.

 

mam ten sam problem, ale machłem na to ręką, bo "mondrym" adminom i tak się nie przetłumaczy,

 

tak samo dzisiaj, zadałem proste pytanie czy serwis w razie czego usunie negatywa, jesli kupujacy nie zaplaci, a oni całą litanie jak ja mam to zrobic, co mam zrobic to wiem od 7 lat. Napiszę jeszcze do nich jak znajdę chwilę czasu.

 

A Tobie radze napisać jeszcze raz na ten post, ale prosić o kontakt z przełożonym 

Wiadomość 2 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

to nic nie da,w dodatku USPS wprowadził zmiany w oznaczeniach które sprawiają że kupujący są jeszcze bardziej agresywni.Od razu żądają zwrotu kasy .Ebay nie reaguje,nie edukuje,nawet żadnego komunikatu w tej sprawie chociaż widzi że wszystkie przesyłki które "nie zostały wysłane" dochodzą i o dziwo mają identyczne numery jak te "wymyślone"

 

The seller's reference to the USPS tracking information is not a solution. That information has remained unchanged for weeks and suggests that the package either has not been shipped or has been lost in the mail. Shipment is alleged by the seller to have been made over a month ago. I have not received the item and request a full refund to my PayPal account

 

Again, the seller has not offered a solution. He merely refers to information indicating that the item was shipped from Poland. Over a month has elapsed since the indicated shipment and the USPS tracking information suggests that the item is not in the USPS system. Therefore, again, I request a full refund to my PayPal account.

 



Wiadomość 3 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Hej, dobrze że temat został zalożony.

 

Ostatnio dwóch kupujących z USA napisało do mnie, że ich przedmiot nie został dostarczony i chcą zwrotu pieniędzy. Sprawdziłem tracking a tam informacja, że paczki zostały dostarczone.

 

Więc sprawdzam czy wysłałem na dobry adres, czy numer śledzenia jest prawidłowy - wszystko ok. Piszę do nich, że przedmiot został dostarczony na podany adres, mam potwiedzenie nadania i pieniądze nie zostaną zwrócone.

W odpowiedzi dostaję no ale oni nie dostali. Jeden chce mnie zgłosić do jakiegoś urzędu Emotikon: LOL i że wystawi negatywną opinię i ludzie nie będą odemnie kupować. Spoko.

 

Odpisałem im że złożę reklamację na poczcie, aby się dowiedzieć czy paczki zostały dostarczone na prawidłowy adres i dam im znać co i jak.

 

Obecnie czekam aż otworzą sprawę w centrum rozstrzygania. Emotikon: Szczęśliwy

 

To co się dzieje ostatnio to jest nie do pomyślenia. Zarówno z kupującymi jak i z serwisem eBay.

Wiadomość 4 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Dzieki za info

 

Trzeba będzie chyba zwiększyć czas dostawy dla USA na aukcjach, narazie mam podane 14-21 dni roboczych,

 

a swoją drogą zastanawia mnie fakt na jakiej podstawie ebay oblicza czas dostawy przesyyłek, to samo widzi kupujący po zapłacie za przedmiot kiedy mniej więcej towar otrzyma, czy oni mają szklaną kulę 😛

Wiadomość 5 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Witam wszystkich,

ebay.com ewidentnie popiera cwaniaczków i złodziei. Nie biorą pod uwagę informacji z strony amyrykańskiej poczty, że przedmiot został dostarczony. Ja szybko wycofałem ponad 500$ i potem się z mimi użerałem, co kosztowało mnie 5 negatywów ( bez możliwości odpowiedzi) i tzw blokadę - to dopiro kanty. W grudniu czekałem 6 tygodni na kasę i w końcu wypłacili (po interwencji w servisie ebay.com, bo nasi niemogą, albo nie chcą interweniować) Teraz już dwa tyg temu dostałem komentarz i mimo to kasy jeszcze nie oddali. Posłucham rady naszego serwisu, by zrezygnować z tej zabawy.

    pozdrawiam wszystkich oszukanych Włodek

 

 

 

Wiadomość 6 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

After being issued a refund by eBay, the item arrived in the mail today. I am happy to return the item or pay for. What would you like me to do?

 

to są dopiero jaja,dlaczego Ebay jest przeciw utrudnia życie obu stronom transakcji,dlaczego Ebay szczuje i skłóca kupujących i sprzedających? Nie wiem jak kupujący może mi zwrócić kasę zgodnie z procedurami,odwołania od sporu nie ma.Kupujący może wysłać kasę ale to wynika jedynie z jego uczciwości i przyzwoitości,Ebay w żadnym stopniu nie jest w stanie zmusić kupującego do oddania kasy.Moje "przewinienie" zostaje w statystykach i obniża moje oceny

 

PATOLOGIA

Wiadomość 7 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

witam ,mam taką samą sytuację , towar wysłałam na Cypr, szedł 3 tygodnie, ebay zabrał kasę ,klient dostał towar a ja jeszcze kiepski komentarz, co zrobić? do którego ebaya napisać de? czy pl?

Wiadomość 8 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Ile wam teraz idą listy do USA? Bo mi po 20 dniach jeszcze nie doszło kilka listów. Ostatnio coś się zaś u nich popusło, nie wiem czy tam tyle śniegu czy co. Z kim się w ogóle kontakotwać w USPS żeby czegokolwiek się dowiedzieć? Bo nikt nie odpisuje...

Wiadomość 9 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

listy idą długo,chociaż ostatnio jeden doszedł w 15 dni kalendażowych,pomimo to i tak mam otwarty spór chociaż czas dostawy wynosił 11-23 roboczych (ukłony w stronę Ebay)

Jedyną skuteczną metodą jest złożenie reklamacji na poczcie,wtedy po 2 dniach przesyłki w cudowny sposób nagle pojawiają się w statusie

Wiadomość 10 z 17
ostatnia odpowiedź