"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Czy szanowny Ebay mógłby coś zrobić w tej kwestii aby kupujący nie zakładali masowo sporów? USPS od niedawno wprowadziło wielki napis "PRE-SHIPMENT" które zostały wysłane w Polsce ale jeszcze nie zostały zarejestrowane w USA.Gdyby przesyłka nie została wysłana tego napisu nie było wogóle tylko

  • Tracking information is not available at this time. Please check back later or double-check the tracking number entered and try again.

Tymczasem według amerykanów to oznacza że przedmiot NIE został wysłany,bo to w USPS oznacza przygotowanie do wysyłki.

 

czy Ebay zamierza coś z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Czy mozesz wpisac numer aukcji i numer trackingu tej wysylki

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Nie ma potrzeby. Jest dokładnie tak jak pisze.

 

Zapytałem szanownego eBaya czy zamierza coś z tym zrobić. Ogólnie otrzymałem odpowiedź nijaką, ale zrozumiałem, że najlepiej jak sam wsiąde w samolot i dostarcze paczki osobiście.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Dwoniac do Ebay to jest jak rosyjska ruletka. Jak natrafisz na kogos kto wie to masz szczescie. Dlatego pytalem o numer aukcji i tracking. Wielu ludzi kupuje w US od sprzedawcow ktorzy sa w tak zwanym Global Shipping Program.Sprzedajacy wysyla do Shipping Center w Kentacky i natym jedo rola sie konczy .Z Kentucky dopiero wysylane sa towary i wcale to nie musi byc USPS.

Ktos dzisiaj na innym poscie napisal ze jego tracking number zaczyna sie od liter UPAAA. Jest to jakas firma w UK ktora rozsyla te paczki  do klientow

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Jezeli te paczki zostaly wyslane z Polski do US to jest inna sprawa.Chyba zle zrozumialem pytanie .Sorry

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź