anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

powodem tego jest tylko i wyłącznie to że przesyłka trwała za długo,według Ebay mam wpływ na pracę poczty USPS

 

Zapoznałam się ze sprawą otwartą do tej transakcji i natychmiast sprawdziłam możliwości odwołania się od tej decyzji. Z przykrością informuję, że nie jest możliwe odwołanie się od wyniku sprawy, ponieważ zgodnie z zasadami odwołań od decyzji Centrum rozstrzygania, odwołania dotyczące spraw, w których przedmiot został doręczony po dacie zamknięcia sprawy, są odrzucane.

Zdaję sobie sprawę, że możesz uważać tę zasadę za niesprawiedliwą dla Ciebie jako sprzedającego. Taka zasada została jednak wprowadzona z powodu niezadowolenia kupujących, którzy muszą oczekiwać zbyt długo na przesyłkę i niekiedy otrzymują taką przesyłkę po zakończeniu sprawy Nie otrzymałem przedmiotu.

Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom zakupów w naszym serwisie, stąd wprowadzone modyfikacje.

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

W sensie u nas na poczcie w Polsce czy gdzieś na stronie USPS? Na stronie USPS w śledzeniu przez bardzo długi czas pisze Origin Post is Preparing Shipment, i potem gdzieś ją zeskanują na sortowni i już idzie w miare normlanie. 

Wiadomość 11 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

na poczcie polskiej,jest strona w której generujesz druk reklamacyjny w PDF.Do tego oświadczenie ile się domagasz odszkodowania (stała kwota ustawowa)

Wiadomość 12 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Jedyną skuteczną metodą jest złożenie reklamacji na poczcie,wtedy po 2 dniach przesyłki w cudowny sposób nagle pojawiają się w statusie.

 


Potwierdzam.

 

U mnie przesyłki z 7 stycznia jeszcze nie doszły, a przesyłka  z 24 stycznia.... jest już w mieście odbiorcy.

 

Jakie to poje....ne.

Wiadomość 13 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Witam,

Ja mam podobną sytuację. Wysłałem przedmiot do USA, kupujący otworzył spór, dostał zwrot kasy, a po miesiącu przesyłka dotarła. Na dodatek dostałem negatywa. Wiem, że kasy już nie odzyskam, ale chociaż chciałbym, żeby kupujący sprostował komentarz. Nie dość, że otrzymał przedmiot za free, to odrzucił moją prośbę o zmianę komentarza. Czy da się tę sprawę jakoś załatwić? Czy ebay może zmienić komentarz? Jeśli tak, to prosiłbym o napisanie, gdzie konkretnie mam się zgłosić i co dokładnie napisać.

Pozdrawiam

Wiadomość 14 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

http://pages.ebay.pl/help/sell/report_problem.html nadużycia opinii i "zgłoś  to" wybierasz opcję "inny" i piszesz że kupujący wystawił ci niesprawiedliwą ocenę gdyż przedmiot został dostarczony.Podajesz link do trackingu i numer

 

Wiadomość 15 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

wygląda na to że Paypal sam sobie zabrał pieniądze podczas gdy przedmiot został doręczony.Oczywiście nie będą egzekwować pieniędzy od kupującego.Tak właśnie powinno to wyglądać w praktyce,oddają kasę kupującemu z własnej puli a później sami niech się szarpią o zwrot

 

Firma PayPal zdecydowała, że kupujący powinien otrzymać zwrot pieniędzy.
Biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności towarzyszące roszczeniu oraz
historię Twojego konta PayPal, dokonamy zwrotu w Twoim imieniu. Twoje konto
nie zostanie obciążone.
Wiadomość 16 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

Muszę z ciekawości spróbować choć nie wierze że coś z tego będzie. Twierdzisz że polacy popędzają amerykanów żeby szybciej rozsyłali paczki?

Wiadomość 17 z 17
ostatnia odpowiedź