anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy jest jakaś atrakcyjna alternatywa dla Poczty Polskiej z wysyłaniem paczek (do 2kg) do USA?

Wiadomość 41 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Jest Fedex i DHL , ceny zaczynają się od około 70zł wzyż za przesyłkę od 0,5kg, doręcznie na następny dzień lub dzień później.

Sam korzystam bo nie mam już siły na pocztę. Masz opcję sprzedać i zarobić mniej , albo sprzedać wysłać pocztą dostać negatywa, stracić towar i jeszcze oddać pieniądze.

Wiadomość 42 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

U mnie też masakra z paczkami wysłanymi pod koniec stycznia i na początku lutego do USA. O dziwo duża część z nich doszła bez kłopotów, ale druga duża część wisi. Tak samo global express jak i listy polecone priorytetowe. 

 

Global Expres w Europie działa bardzo ładnie. Zwykle zamyka się w 4 dni robocze. 

 

 

Wiadomość 43 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Można pokazać klientom z USA jeszcze to, znalazłem na stronie  http://www.royalmail.com/service-update/international . Może po przeczytaniu tego będą bardziej wyrozumiali. 

 

North America (USA and Canada)

USA
Start date: 17th February 2015
End date:  Ongoing

Some parts of the South Coast are currently experiencing severe weather conditions. The worst affected areas are Tennessee and Kentucky. These conditions are affecting all mail services and as a result delays are possible.

USA
Start date: 17th February 2015
End date:  Ongoing

A number of factors have resulted in delays to mail processing at JFK, New York, these are: A change of Ground Handling Services for one of the airlines has caused a build up of mail. Continuing severe weather conditions along with a significant increase in mail volumes from China ahead of the Chinese New Year, has resulted in delays of at least 24 hours.

The USPS is working on processing the inbound mail volumes as quickly as possible, and has put a 24 hour operation in place to support this, as well as working with US Customs to find ways of speeding up the flow through.

Wiadomość 44 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Swoich paczek nie ogarniają a co dopiero zagraniczne. Pewnie za miesiąc znowu będzie ok

Wiadomość 46 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Z tego zauwżyłem po kilku dniach, amerykanie wolą dopłacić 20 $ do paczki, żeby doszła szybko i sprawnie. Myślę że warto spróbować, ponieważ każda ze stron jest zadowolona i końcu będzie można mieć status Super Sprzedawcy.

 

Swoją drogą zastanawiam się, czy nie spróbować uruchomić takiej małej usługi kurierskiej na przesłki do 2,5kg do USA i Kanady myślę że znalazło by się wielu chętnych.

Wiadomość 47 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Moje paczki z 19-ego stycznia w końcu ruszyły. Wcześniejsze i późniejsze nadal wiszą, ale jest jakiś dobry znak!

Wiadomość 48 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

W końcu dobra wiadomość. Ja po tej akcji i tak zamierzam znaleźć jakąś alternatywe względem poczty polskiej / usps. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca!

Wiadomość 49 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Jak znajdziesz jakąś alternatywnę proszę daj znać

Wiadomość 50 z 350
ostatnia odpowiedź