anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

**auto-parts**
Użytkownik
Witam
Chcę ominąć Paypal ,który jest drogi zjada mi polowe zysku. Wpadłem na pomysł aby założyć konto bankowe w Niemczech ale nie wiem w jakim banku otworza mi konto dla nierezydenta Niemiec. Możę są jakies banki internetowe dla nierezydentow czy cos?Proszę o pomoc lub sugestie w jaki sposób odbierać płatności od Niemców poza paypalem.
Pozdarwiam
Wiadomość 1 z 51
ostatnia odpowiedź
50 ODPOW. 50

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam

Czy kolega może podowiedzieć gdzie w Niemczech można założyć konto Bankowe bez meldunku w Niemczech.

Jestem Polakiem ,mieszkam w Polsce i potrzebuje konto do rozliczeń z sprzedaży na niemieckiem ebay.

Dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Krzysztof

Wiadomość 41 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

A wy wszyscy myslicie ze Niemcy chca placic przelewy na konto??Akurat.  Mam konto niemieckie w banku, konto niemieckie na ebayu ale nie, oni chca paypalem placic, nigdy nie placa na konto. Nie zawracajcie sobie glowy kontami bankowymi w Niemczech, szkoda zachodu

Wiadomość 42 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

chociażby w Lubaniu (Dolny Śląsk) Sparkasse ma swoją filię i nie ma problemu z otwarciem konta.

Wiadomość 43 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Jak możesz nie polecać cvzegoś z czego nie korzystałeś? Ja korzystam i sobie chwalę. Wszystko załatwiłem nie ruszając się z Olsztyna

Wiadomość 44 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam

Oto odpowiedź z Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien z 23.11.2017:

"dziekuje za odpowiedz, ale musze w Pana przypadku odmowic zalozenia konta, gdyz wymagamy przedlozenia umowy o prace na terenie Niemiec lub innego dokumentu, z ktorego wynikaloby, iz beda stale wplywy na konto."

 

Wiadomość 45 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Ja otworzylem w Sparkasse konto bez meldunku
Od 2016 r jest Dyrektywa Unijna ze banki maja otworzyc konto dla obywatela UE
Wiadomość 46 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam,Zna ktoś może Polke w Berlinie która pracuje w banku Postbank,proszę o numer
Wiadomość 47 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

 
Wiadomość 48 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

W niektórych internetowych, niemieckich bankach jest możliwość otworzenia konta bez meldunku - tylko z niemieckim adresem - https://damiansowa.pl/2022/05/27/w-jakim-banku-zalozyc-konto-w-niemczech

Wiadomość 49 z 51
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Jest kilka możliwości otwarcia konta bankowego bez meldunku. Tutaj zestawienie - https://eurostrefa.eu/konto-bankowe-w-niemczech-bez-meldunku/

Wiadomość 50 z 51
ostatnia odpowiedź