anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

**auto-parts**
Użytkownik
Witam
Chcę ominąć Paypal ,który jest drogi zjada mi polowe zysku. Wpadłem na pomysł aby założyć konto bankowe w Niemczech ale nie wiem w jakim banku otworza mi konto dla nierezydenta Niemiec. Możę są jakies banki internetowe dla nierezydentow czy cos?Proszę o pomoc lub sugestie w jaki sposób odbierać płatności od Niemców poza paypalem.
Pozdarwiam
Wiadomość 1 z 51
ostatnia odpowiedź
50 ODPOW. 50

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Ja bym odpuścił Sparkasse


złoż wniosek zobaczysz kiedy się skontaktuja


maskara nie bank dla emnerytów


ja złożyłem taki wniosek, dzwoniłem i do tej pory zero kontaktu


najwyrazniej im wszystko wisi


jestam polak i polka - obsluga po polsku


konto 3,50/mes


przelewy nie wiem zobacz cennik


chcieli kaucje bo mam co prawda w firmę w niemczech, ale meldunek  PL 100 eur i niegdzie tego nie ma w ogólnych warunkach


takie niby zabezpieczenie


wku....em się załozyłem w SofortBank i mam od razu expresowe płatnosci internetowe - miedzynarodowe


jest wiele innych banków


tego nie polecam


 

Wiadomość 31 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

 sa gdziesz na szarym końcu


ja tez tak miałem i załozyłem w koncu firmę w de


czy maked to nie wozki dla dzieci?


my sie chyba znamy.....


 


wystawianie z polskiego ebay na ebay.de to koszmar


dzialaja normalnie tylko stare konta


nowe i wysatwianie to maskara i wsyzstko graniczy z cudem

Wiadomość 32 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Bez problemu można założyć darmowe konto w niemieckim DKB nie ruszając się z Polski. Wiem bo przyjaciel zakładał, choć ma polski adres, musiał tylko wysłać skan dowodu osobistego.

Wiadomość 33 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Można spokojnie założyć, kontaktowałam się kilka m-cy temu z :

 

https://www.sparkasse-oberlausitz-niederschlesien.de/privatkunden/index.html?sprache=pl

 

Ze wzgl. na brak zameldowania pobierają przy otwieraniu konta 100 euro kaucji, obsługa jest po polsku, konieczna jest wizyta w banku przy zakładaniu konta.

 

 

Wiadomość 34 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam

 

Jestem tu nowy - więc witam i proszę o wyrozumiałość.

Przyłaczam się ogólnie do tematu.

Wszyscy zachwalają konto w banku sparkasse.

Mi ogólnie jest obojętne jaki bank tylko żebym mógł założyc konto bez koniecznego zameldowania w DE.
Szukam konta najlepiej "bez opłat" i bez konieczności "regularności wpłat"
Kolejna sprawa to niestety nie mówię po Niemiecku.

Słyszałem, że osoby zamieszkujące Szczecin czy np. Gryfino (Zachodniopomorskie) mają szansę na jakiegoś "doradcę", który mówi w języku Polskim.

Macie moża jakieś namiary na polskojęzyczną obsługę w sparkasse np. w Passewalku, Schwedt lub jakims innym mieście przy granicy ze Szczecinaem?

Doradźcie coś pomóżcie bo nie chcę zakładać konta w PayPal bo mnie to jednak nie urządza.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 35 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

mam pytanie, co z tego ze mam konto bankowe w DE, z tym nie ma problemu, ale i tak nie moge miec konta w paypal na paypal.de a wiec nie moge przelewac wplat w euro na Niemieckie konto w euro. Natomiast wszyscy chca korzystac z paypala. Ktos sobie z tym jakos poradzil?? tak zeby paypal nie przewalutowywal na pln i przelewal na polskie konto...

Wiadomość 36 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Nadal czekam na podpowiedzi ale w między czasie zapytam czy ktoś zakładał konto w:

 

https://cash.dkb.de/ch/app/cash?execution=e1s1

 

Jakie są szanse, że mi założą? I czy ten bank na pewno jest pewny?

Wiadomość 37 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam wszystkich, tutaj znalazlem instrukcje, jak zalozyc konto w Niemczech przez internet: http://dojczland.info/jak-w-szybki-sposob-zalozyc-konto-bankowe-w-niemczech/

Wiadomość 38 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

 jak mogę założyc konto w banku w Niemczech? Moja sytuacja jest nieco złożona ponieważ ;

-mam nowy polski dowód osob.już ten bez adresu zamieszkania [wyraniany w tym roku-2015]

-w Polsce jestem wymeldowana [nie mam tam adresu-wynajmowałam mieszkanie]

-od czerwca 2015 r zameldowałam się w Holandii.

Piszecie na forach że poświadczenie zameldowania jest konieczne przy zakładaniu konta bankowego w Niemczech więc co w moim przypadku powinnam zrobić? Czy mój polski dowód plus zaświadczenie z holenderskiego GEMENTE wystarczy? czy odmówią? Proszę o odpowiedz osoby które znają temat i mogą mi doradzić,z góry dziękuję,pozdrawiam.

<script src="/style/20070219/prototype.js" type="text/javascript"></script> <script src="/style/20070219/webmail_mini.js" type="text/javascript"></script> <script src="/style/20070219/wick.js" type="text/javascript"></script> <script type="text/javascript">// mailbox_username = "hbrzozo.66"; // </script>

Wiadomość 39 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

1. Konto w Niemczech można założyć bez zameldowania Niemczech w Sparkasse Oberlusitz (sprawdzone)

 

https://www.sparkasse-oberlausitz-niederschlesien.de/ansprechpartner/pl/goerlitz/index.html

 

Napisz do nich i opisz sytuację-konto chcesz w Niemczech, dowód polski, a m-ce zamieszkania Holandia. Nietypowa sytuacja, więc najlepiej pytać u źródła.

 

 

Wiadomość 40 z 51
ostatnia odpowiedź