anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

**auto-parts**
Użytkownik
Witam
Chcę ominąć Paypal ,który jest drogi zjada mi polowe zysku. Wpadłem na pomysł aby założyć konto bankowe w Niemczech ale nie wiem w jakim banku otworza mi konto dla nierezydenta Niemiec. Możę są jakies banki internetowe dla nierezydentow czy cos?Proszę o pomoc lub sugestie w jaki sposób odbierać płatności od Niemców poza paypalem.
Pozdarwiam
Wiadomość 1 z 51
ostatnia odpowiedź
50 ODPOW. 50

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

janwit2009
Użytkownik
My założyliśmy w VR-Bank w Niemczech bez żadnych problemów, ale miesięcznie płacimy za prowadzenie konta 7 Euro.
Wiadomość 2 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

scrapaa
Użytkownik
Ja mam w Sparkasse https://www.sparkasse-wittgenstein.de/privatkunden/index.php
Wizyta z dowodzikiem i wszystko zalatwione. Miesieczne oplaty to 3 euro. Przelewy na terenie uni 8 centow i wszystkie operacje mozna wykonywac po przez internet.
Wiadomość 3 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

kszewczyk27
Użytkownik
Z tego co mi się wydaje to żeby założyć konto w Sparkase trzeba być zameldowanym w Niemczech,przynajmniej tak mi kiedyś powiedzieli jak się pytałem.
Wiadomość 4 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

A ile ci zjada paypal ? Mnie zjada 3% jak klient wpłaci sam, ale jak mu wyślę payment link to 4%. Jak sie cos sprzeda na Ebay to z 8%. Tragedia.
Wiadomość 5 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

h2watereu
Użytkownik

witam

crypto policz dokladnie ... od wplaty w euro paypal potraci 2,9% a potem na przewalutowaniu zgarnie kolejne 3,5% liczylem to u nas dokladnie ... trzeba zalozyc dodatkowe 7% na koszty paypal inaczej mozesz sie zdziwic ...

a jesli chodzi o konto w DE to nie ma z tym problemow ... my otworzylismy we franfurcie z DB i dziala bardzo dobrze bo mozemy pln wyplacac po dobrym kursie w polskim bankomacie DB

Wiadomość 6 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Mnie się wydaje, że po prostu zamiana walut na PLN-y nastepuje po kursie sprzedaży NBP, a nie po średnim. Tylko tyle widzę. Jakoś niezbyt wiele mi zjada ale zaraz zerknę jeszcze raz. Natomiast prowizja ebay w USA jest 12%. Najniższa jest w Niemczech. Ale za to jak masz aukcję po Niemiecku, Hiszpańsku, Angielsku to masz od razu kilku klientów. Wielka reklama i oni to wiedzą więc walą takie prowizje. Zdają sobie sprawę, że firma-firma nie będzie handlować na dłuższą metę na aukcjach. Do kilkuset dolarów to PayPal. Powyżej to wiadomo tylko IBAN, faktury, różne rozmowy handlowe. Jeszcze podniosę ceny produktów o kilka % w związku z tymi prowizjami.
Wiadomość 7 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Jezeli nie masz zameldowania w niemczech,nie zalorzysz tam konta bankowego.
Wiadomość 8 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

top-gear-center
Użytkownik
Jesli nie masz zameldowania w Niemczech 🙂 zalozysz konto bankowe, jest jeden bank, ktory otwiera konta europejczykom, bez zameldowania w DE. Co wiecej konto jest bezplatne, bezplatna karta oraz przelewy wewnatrz DE i europejskie.
Jestem szczesliwym posiadaczem tego konta.
Wiadomość 9 z 51
ostatnia odpowiedź

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

januszeswki
Użytkownik
To moze sie podzielisz z nami taka informacja 🙂
Ja mam konto w sparkasse i kasuja mnie 26 euro co 3 miesiace.
Wiadomość 10 z 51
ostatnia odpowiedź