Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Płacenie bez karty

Błagam pomóżcie szybko.Przelałąm środki na PayPal z konta bankowego i one juz tam są, czekają. Po zainicjowaniu płatności na eBayu i zalogowaniu na PayPalu żądają dodania katy kredytowej. Nie mam opcji skorzystania ze środkuów na koncie PayPal. Jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1569 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opóźnienia przesyłek USA

WitamCzy ktoś z was spotkał się z dużym opóźnieniem w przyjmowaniu paczek przez system pocztowy USA? Chodzmi mi o sytuacje w której paczka zostałą wysłąna 01.12.18 , po 2 dniach jej status zmienił się na Wysłane z Polski, i koniec. Dodam że chodzi o ...

problem z płatnością !

Kilka tygodni temu pisałem z pytaniem jak zapłacić za zakupiony przedmiot. Chodziło o to, że po kliknięciu zapłać teraz oraz wyborze płatności poprzez system PayPal pojawiał się komunikat następującej treści:"Niestety, w tej chwili nie możemy przetwo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4008 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot płatności w PayPal

Witam,Może ktoś miał podobny przypadek, to coś podpowie:Zarządałem przez Paypal zaplaty za przedmiot od uzytkownika PayPal z zagranicy, na kwote 930 euro. Zapłacił wpłata dotarła i po zaakceptowaniu została przeliczona na złotówki, po czym od razu sw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą

Witam, gdy chce kupować przedmiot przez karte i juz klikam PŁACĘ to przekierowuje mnie do osobnego konta z podpisem, ze bank wymaga dodatkowego potwierdzenia. O co moze chodzic? Jakies limity na karcie czy?

Czy jest sprawdzona metoda płatności poza paypal?

Witam Wiem że jest już kilka podobnych wątków, ale nigdzie nie doczytałem się konkretu. Tak więc, sprzedajętowar tylko za granicę, i czy ktoś zwłąsnego doświadczenai ma sprawdzoną metodę otrzymania zapłąty za towar sprzedany na ebya, tak aby to nie b...

PayPal, jak go ominąć?

Witam! O tym jakie mam problemy z PayPal to chyba nie muszę się rozpisywać. Jestem nowym użytkownikiem na eBay ale z PayPal mam problemy od początku. Kolejna sprzedaż, kolejna wpłata i oczywiscie zamrożone saldo. Tłumaczenia PayPal już mi bokiem wych...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 12096 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

dostalem wplate na paypal ale sa zablokowane , niemam sporu

Witam, wyslalem towar DHL niemcy , traking wpisalem do paypal. Kupujacy otrzymal przesylke w czwartek wieczorem. Nie moge wyplacic srodkow bo wstrzymane. wyczytalem ze po 3 dniach wyplacaja, zobacymy dzis. ale mam pytanie: jak wchodze w szczegoly tra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 383 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą walutową

Witam.Mam pytanie odnośnie płacenia polską kartą walutową. Kupiłam przedmiot w dolarach i chciałabym zapłacić kartą o tej samej walucie. Do wyboru mam przekonwertowanie karty na złotówki po kursie Paypal bądź: przeliczanie walut przez wystawcę karty ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5982 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kurs walutowy $ w PayPal

Witam. Czy i w jaki sposób PayPal informuje o kursie walut w danym dniu? Czy generalnie sa to kursy bardziej korzystne dla klienta niz np. w NBP?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47334 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż bez PayPala

Podobne tematy są już na forum, ale część już niektualna - z tego co wiem, Ebay nie akceptuje już MoneyBookers.Chcę sprzedawać bez PayPala - mam już serdecznie dość problemów z tym serwisem.Authorize.net, oddział europejski odmówił mi możliwości zało...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 479 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal żąda dodania karty kredytowej przy płatności ebay.

Pierwszy raz jestem na ebay, ale konto na paypal mam od dawna i nieraz płaciłem np za bilety lotnicze.Nigdy nie dodawałem zadnej karty kredytowej, a jedynie zasilałem je przelewami bankowymi.Dziś przy próbie płatności na ebay pojawił się taki komunik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 670 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paypal konfiguracja konta

Dzień dobry, Proszę o informacje, czy mozna skonfigurować paypal w następujący sposób: Mam konta bankowe w PLN, $, €. Chciałbym kupować na Ebay przedmioty w jednym przypadku w euro i płacić w euro, w kolejnym w $ i płacić w $, jeszcze innym razem zak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zakupem i płatnościami: VISA, PayPal

W dniach 3 i 4.04.2018 (sobota, niedziela) próbowałem wielokrotnie zakupić przedmiot (273055702939; waluta EUR) na eBay-u i dokonać płatności kartami VIZA i za pośrednictwem PayPala. Niestety kończyło się to komunikatami:PayPal:Nie możemy przetworzyć...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1087 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania