Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zwrot pieniędzy z paypala

Witam,mam problem związany ze zwrotem płatności przez paypal.Zakupiłem przedmiot, który nie był zgodny z opisem po czym doszliśmy do porozumienia ze sprzedawcą, że zwróci mi połowę kwoty.Ponad tydzień czekałem na to aż zwrot zostanie przetworzony prz...

Karta USD Kantoru AliorBank- płatności w innej walucie. Ktoś posiada ?

Witam.Mam pytanie do Was forumowicze, kto posiada Kartę walutową USD kantoru AliorBank ?Sam ją posiadam i nigdy nie miałem z nią problemu, aż do teraz.Już dawno dodałem ją do konta paypal, ustawiłem wszystkie opcje rozliczania.Przy płatności w innej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1447 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnoscią

Wygrałem licytację przedmiotu z UK dostałem meila z potwierdzeniem wygrania aukcji o treści " Wygrałeś aukcję ofertą w wysokości XXXXX teraz wybierz sposób wysyłki i zapłać " no i jest niebieska ikona " Dokończ zakupy" , klikam na nią i otwiera się o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 348 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność na ebay BEZ PAYPAL

Witam, mam problem. Chciałam zamówić dwie rzeczy z Niemiec, mieszkam w Austrii a konto założone w polskim eBay (jeśli to ma znaczenie). Nie chce płacić PayPal ( nie mam konta i nie chce mieć) . Wybrałam płatność kartą. Jest ona cały czas odrzucają : ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 734 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paypal gubi przelewy...?

Jeszcze w październiku wysłałm dwa przelewy na moje konto paypal. Żaden nie dotarł.Przelewy realizowane z zaufanego szablonu, więc nie ma mowy o pomyłce. Wcześniej zawsze były w ciągu 10 godzin, teraz jest już kilkanaście dni i nie dotarły.Udało mi s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 247 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! szybki przelew na paypal

Czy nadal przy szybkim przelewie na konto paypal trzeba podać firmie zewnętrznej wrażliwe dane?, jak login, hasło, kod do zatwierdzenia transakcji? Wczoraj, kiedy chciałam wykonać taki przelew, pojawił się komunikat, czy wyrażam zgodę na przekazanie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1738 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca żąda zwrotu pieniędzy za towar zakupiony rok temu

Witam, Sprawa wygląda następująco:13 mieśięcy temu kupiłem telwizor u polskiej firmy za pośrednictwem ich strony. Nauczony doświadczeniem że coś może pójść nie tak zapłaciłem poprzez Paypala. Towar przyszedł, jednak brakowało pilota. Napisałem więc m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 800 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal nie chroni sprzedawców przy wysyłce paczki Poczta Polska

Dzwonilem dzisiaj do polskiej obslugi PP i z informacji krore mi udzielono wynika, iz PP nie chroni sprzedawcow ktorzy wysylaja paczki za posrednictwem Poczty polskiej. Wyglada to bowim tak, iz jesli wyslemy paczke poczta a traking kraju do ktorego w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4083 Wyświetlenia
  • 23 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Paypal w Polsce to kolebka niewykwalifikowanej kadry,. moze nawet jakis nastolatkow nieumiejacych czytac, pierwsze pytanie czy jest siedziba Paypal w Polsce? Czy weryfikacja czeskiego paypala jest taka sama ? Bo jak widac pomimo weryfikacji konta zos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8074 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata za przedmiot - nieporozumienie?

Witam. Zostały zrobione zakupy. Sprzedawca założył sprawę o zaległą płatność. Skontaktowałam się z nim i z ebayem i wszystko by było ok, tylko ebay prawdopodobnie nie zrozumiał mojej wiadomości i uznał,że płatność została wykonana. Teraz nie mogę zap...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay a wypłata pieniędzy na inne konto paypal.

Witam.Interesuje mnie jak ebay i urzędy skarobowe patrzą na to jak, podaje przykład:Osoba X ma konto firmowe na ebayu sprzedaję na nim ale pieniądze ze sprzedaży są dostarczane odrazu na konto paypal osoby Y która ma firmę i rozlicza się z przychodów...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 323 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z logowaniem

Nie moge się zalogować na swoje konto Paypal. Po wspisaniu danych widnieje taka oto informacja.Nie możemy Cię teraz zalogować. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami, a my zbadamy ten problem.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2098 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Brak opcji wyślij fakture

Witam mam dość dziwny problem ponieważ niewiem jak wysłać fakture do kupujacego prosze o pomoc

screen
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3150 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszusta wyłudzajacy pieniądze. SPAM PayPaL

Uwaga na oszuste z mailam o nazwie:XxxPodaje dziwne adresy wysyłki do Turcji. Wysyłał SPAM niby od PayPal a tak naprawdę oszust stworzył maila z Logiem Pay PaL, który PayPal ostrzega o tym że SPAM od PayPal jest próbą oszustwa i wyłudzenia pieniędzy....