Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! zamrożone środki

Witam, sprzedałem klientowi przedmiot, dostałem pieniądze ale pieniądze są zamrożone. Przedmiot został wysłany i dostarczony a kupujący wystawił mi pozytywny feedback. Ile dni musze czekać aż odmrożą moje pieniądze?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1458 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup na ebay

Witam, zamówiłam buty na ebay i zaznaczyłam opcje płatności przy odbiorze. Buty są z Chin. W zakładce zakupy widnieje jako do zapłaty co to oznacza? Pomożecie, wyjaśnicie?

Płatność przy odbiorze osobistym.

Witam! Być może na forum było już dużo takich tematów, ale niestety ją nie mogę żadnego znaleźć, także proszę o wyrozumiałość. Jestem nowym użytkownikiem i wczoraj zamówiłem książkę w Niemczech, zaznaczając w polu płatności 'płatność przy odbiorze os...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2110 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ponowna płatność za towar

Witam, proszę o pomoc zamówiłam towar na ebay zapłaciłam ale towar długo nie przychodził. Sprzedający zwrócił mi pieniądze po czym towar jednak dotarł. Jak ponownie zapłacić sprzedającemu?Dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 232 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą USD.

Witam,kupiłem przedmiot na ebay-u, wysyłka z USA, płatność w dolarach. Z tego względu że jest opcja zapłaty kartą, a tak się składa że mam kartę w USD(w banku mówili ze jak bede robił zakupy w USD to bez przewalutowania), postanowiłem użyć jej do zap...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 778 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą walutową EUR bez przewalutowania na PLN

Kupiłem kilka dni temu przedmiot na ebay.pl z Niemiec, kwota razem z wysyłką to 50,80 EUR i tyle widzę w szczegółach transakcji na ebay-u. Z kolei na stronie "Mój ebay" na liście przedmiotów widnieje kwota 221,74 PLN. Płaciłem kartą walutową EUR z ka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 954 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę zapłacić przez PayPal, bo niby nie ma kosztów wysyłki do Polski a w aukcji są podane

witamkupiłem przedmiot na aukcji i od razu chciałem zapłacić w systemie PayPal, jednak pojawił się komunikat o treści: TEN SPRZEDAWCA NIE PODAŁ KOSZTÓW WYSYŁKI DO TWOJEJ LOKALIZACJI. POPROŚ SPRZEDAWCĘ O PODANIE ŁĄCZNEJ KWOTY DO ZAPŁATY I PODANIE KOSZ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1277 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Witam. Chcę kupić za granicą kilka kartridży do starej konsoli. Sprzedawca wystawia niestety po jednym przedmiocie. Na stronie ma napisane, że jest możliwość łączenia wysyłki. Chcę więc kupić kilkanaście różnych kartridży i raz zapłacić za wysyłkę. P...

zamrożone środki - jak długo ?

sprzedałem przedmiot na ebayu facetowi z anglii, wpłacił paypalem jednak płatnosc została zamrożona, czytałem ze zamrozenie moze potrwać 21 dni a równiez slyszalem o przypadkach i dluzszych gdy paczka doszla, kupujacy wystawil pozytywa a pieniadze da...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2756 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak podpiąć kartę Mastercard do swojego konta na eBay?

Zauważyłem, że zagraniczni sprzedający posiadają często do wyboru opcję zapłacenia im albo "PayPalem", albo kartą "Mastercard" lub "Visa". Do tej pory wybierałem zawsze tę pierwszą opcję i będę ją jeszcze nadal wybierać, ale interesuje mnie także i t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1644 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot przedmiotu - pieniądze dostarczone na paypal, ale ich nie ma.

Witam, kupiłem telefon, zwróciłem i dostałem wiadomość, że środki zostały zwrócone i są dostępne na moim koncie paypal. Sytuacja wygląda tak, że w account balance nie mam tej kwoty, ale obok w historii pokazuje ze ta kwota została dodana.. Pieniędzy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 594 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pominięcie PayPal na ebay.com - jak ?

witam, ostatnio moje 2 konta paypal zostaly na stale ograniczone ze względu na sprzedawany towar niezgodny z umową paypal. Dodam, ze sa inni sprzedawcy majacy ponad 1000 komentarzy sprzedajacy ten sam towar, zupelnie niesprawdiedliwe. Zeby wystawiac ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 676 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal owi znów brakuje kasiory ?. Kolejne dziwne blokady...

WitamPytanie skierowane do starych wyjadaczy czy podając info o wpłacie wyłącznie przez przelew można tu handlować ?.Jestem wiarygodny mam kilkaset pozytywnych komentarzy.Dlaczego pytam po raz kolejny....Paypal zaczyna sobie blokować przelewy jak im ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 472 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania