Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Oszust sprzedający

Mam pytanie, zakupiłam obroże dla psa dwie sztuki. Zanim to zrobiłam nauczona doświadczeniem, ze różni sprzedawcy mają różne terminy ważności dwukrotnie zapytałam sprzedającego jaki jest ów termin, raz powiedział, ze mam się nie martwić bo jest długi...

Limit banku

Witam, chciałem zapłacić za wylicytowany przedmiot przez paypal (dla bezpieczeństwa..) i przyszedl mi sms z mojego banku ze mam za niski limit na przelewy internetowe. Od razu zwiekszylem limit natomiast teraz na stronie ebay nie mam mozliwosci ponow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal - sprzedaz USD

Witam, Nie jestem uzytkownikiem eBay, trafilem tu z wyszukiwarki google szukajac informacji o PayPal. Chcialem was dopytac o kilka spraw, bo widze, ze watki z PP sa tu bardzo zaawansowane. Mam strone internetowa, z ktorej sprzedaje towar/uslugi poza ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 237 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ZABLOKOWANE KONTO PAYPAL BEZ POWODU!!

WITAM PAYPAL ZABLOKOWAŁ MI KONTO PONIEWAZ WPŁYNEŁO NA NIE PONAD 9 TYS ZL MIMO TEGO IZ BYŁEM ZWERYFIKOWANY KAZALI PRZESŁAĆ POTWIERDZENIE ADRESU KONTA DOWÓD OSOBISTY I JESZCZE JAKIES RÓZNE DOKUMENTY POTWIERDZAJACE MOJE KONTO KIEDY JUZ WSZYSKO PRZESŁAŁE...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4843 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

STOP PAYPAL brak ochrony sprzedajacych UWAGA!!!

Szanowni Państwo, Trzeba powiedzieć raz na zawsze STOP dla PAYPAL - chciałbym ruszyć z akcją. Zapraszam wszystkich sprzedawcwów pokrzywdzonych przez PAYPAL do kontaktu Nie moze być tak że: 1. PayPal broni kupujcych, a sprzedajacy nie ma żadnych praw....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 341 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

w sprawie znalezienia adresu kupujacego

Witam czy moze mi ktos powiedziec jak mam znalesc adres na ebay kupujacego Sprzedalem na aukcji przedmiot i nie wiem gdzie moge znalesc dane aby go wyslac kupujacemy pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2585 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zamiana waluty zapalty za aukcje

Kupilem przedmioty od goscia z Chin w dolarach jak chce placic przez paypal do ktorego mam podlaczony revolut to mi pokazuje ze bede placil w funtach, chcce zmienic walute platnosci to mi wywala blad ze nie moge : Ta forma płatności nie jest dostępna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 362 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Zostałem oszukany przez PayPal. Wysłałem towar kupującemu, nastapiło opóźnienie z winy poczty, w międzyczasie PayPal przyznał pieniądze kupującemu i jednocześnie otrzymał on mój towar. Teraz ma jednio i drugie, a szanowni pracownicy PayPal twierdzą, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 14511 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Anulowanie transakcji a zwrot za przeysłkę

Witam, kupiłem przedmiot w USA ale po kilku dniach po rozmowie ze sprzedającym zerezygnowałem jednak z tego zakupu. Sprzedający poprosił o anulowanie transakcji i ja się zgodziłem a on wysłał mi zwrot na kartę którą płaciłem (81,49$) a gdzie pieniądz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostalem oszukany przez paypal !

Witam jakies 3-4 tygodnie temu zaplacilem za uslugi do pewnej firmy do anglii karta kredtyowa zaplacilem jako gosc nie logujac sie do systemu paypal. Wplata zostala zamrozozna z nieznaych mi pryczyn jest to 260 funtow jakies 1300zl , musialem te kwot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6279 Wyświetlenia
  • 21 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wstrzymanie środków i anulowanie transakcji

Problem dotyczy ostatniej mojej transakcji. Po zakupie (wygranej aukcji i opłaceniu przedmiotu) otrzymałem od sprzedającego wiadomość, że dziękuje mi on za zapłatę (więc musiał wiedzieć/widzieć, że dokonałem zapłaty), ale że eBay wstrzymał przepływ ś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal ile czasu idą pieniądze ?

Witajcie, jestem nowy na PayPal, sprzedałem przedmiot Pani z USA, Pani ma 3 dobre komentarze no i wykonała płatność PayPal, na gmailu w spamie z emaila paypala chyba otrzymałem wiadomość że pieniądze zostały wysłane i są już zaakceptowane. Dostałem 3...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7551 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność za fakturę PayPalem

Od miesiąca nie mam możliwości zapłaty PayPalem moich faktur za sprzedaz na ebayu.Po zmianu linkowania płatności przez ebay na stronie https://pmtapp.ebay.pl/otp?session=5002753983 nie ma aktywnego przycisku "dokonaj płatności".Dochodzi do wielokrotn...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 354 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wózek na gwarancji, zero odzewu od sprzedawcy

Hej Mam problem ze sprzedawcą na ebay, a mianowicie kupiłam wózek który to na pewno jest wadliwą serią , na gwarancję zglaszalam reklamacje ponieważ rama mi poszła po 6msc , wozek jest jeszcze 4msc na gwarancji A poszła i ta druga która mi przysłali...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania